Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Hyundai

Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 8

Hyundai I30 - Multimediální jednotka Zenec s Car Play a Android Auto, parkovací kamera

Instalace parkovací kamery a 2DIN autorádia do Hyundai i30 je za námi. I v tomto případě zákazník požadoval možnost připojení chytrého telefonu a využívání funkcí Car Play, nebo Android Auto. Dále bylo v požadavcích klienta dodání a montáž parkovací kamery. Originální autorádio jsme tedy nahradili pokročilou multimediální jednotkou Zenec Z-N528, která podporuje požadované funkce Car Play, Android Auto a je vybavena vstupem pro parkovací kameru. Integrovaný DSP procesor a široké spektrum nastavení jednotky jen podtrhuje její kvalitu, stejně tak jako perfektní zpracování, nebo skleněný display s velkým grafickým rozlišením. Redukční rámeček v černém lesklém laku, který je pro instalaci 2DIN autorádia nezbytný perfektně padne do interiéru vozu a středový panel o proti OEM rádiu působí luxusněji. Použitím vhodného adaptéru se zachovala funkce ovládání rádia na multifunkčním volantu a díky integraci modulu do původní pozice USB je připojení telefonu pohodlné a přístupné stejně tak jako při používání originálního autorádia. Parkovací kamera umístěná v osvětlení SPZ nabízí bezpečné a přehledné parkování či couvání. Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 19 882,- Kč.

Hyundai_i20_parkovací_kamera116

Hyundai I20 - Montáž parkovací kamery a DVR kamery v zrcátku

Máme za sebou instalaci přední monitorovací kamery ve zpětném zrcátku, které je zároveň monitorem pro zadní parkovací kameru. Tímto univerzálním systémem, který si zákazník dodal sám, jsme vybavili Hyundai i20. Obraz ze zadní kamery se aktivuje sám po zařazení zpátečky, přičemž přední monitorovací kamera se záznamem pracuje automaticky ihned po zapnutí klíčku.

2017-08-25-373

Hyundai I30 combi - Multimediální GPS Clarion NX302E, parkovací kamera

Provedli jsme montáž 2DIN multimediální jednotky s GPS Clarion NX302E a parkovací kamery do Hyundaie i30. Originální rádio jsme nahradili multimediální jednotkou od Clarionu, která díky jednoduchému designu vypadá v lakovaném rámečku pro Hyundai velmi elegantně. Dobře zvolený adapter zaručuje komunikaci s tlačítky na volantu a podporu CAN BUS informací. Původní slot pro USB jsme přestrojili na adapter pro aftermarketová rádia, tak že připojení AUX a USB zůstává po ruce v původní pozici. GPS anténa pro navigaci iGO primo je připevněna na "A" sloupku v místě s maximálním příjmem. Dále jsme do osvětlení SPZ nainstalovali parkovací kameru, která je zobrazována automaticky po zařazení zpátečky. Jednotku jsme po té naladili na optimální vyváženost s originálními reproduktory a celou ji nastavili k okamžitému použití tak, aby zákazník nemusel do nastavení zasahovat. Celkový design přístrojové desky vypadá doslova famózně a spokojenost zákazníka byla tak na místě.

IMG_20171124_103328

Hyundai Tucson - Parkovací asistent Keetec BS 400

Dovybavili jsme Hyundai Tucson ultrazvukovým parkovacím systémem Keetec BS400. Akustický hlásič (pípák / bzučák chcete li) jsme umístili do "B" sloupku hned za řidičovu hlavu, aby akustická signalizace byla jasná a zřetelná. Přesné rozměření senzorů dle daných parametrů zaručuje bezvadnou funkčnost a couvání s přesností na 10cm. Na přání zákazníka jsme senzory nedávali do laku, díky čemuž byla konečná cena vč. práce a komponent 3650,-Kč.

hyundai_i30_radio_navigace_kamera_08493317

Hyundai I30 - Multimediální jednotka Clarion, parkovací kamera

Ozkoušená a skvěle vypadající výměna originálního autorádia ve voze Hyundai I30 je opět za námi. Díky vynikajícímu zpracování redukčního rámečku v leskle-černém lakování, rádio perfektně padne do interiéru. Záměrně vybíráme jednotku Clarion NX-302E, která má nenásilný design a také přední plast je v černém lesku. Kromě perfektní funkčnosti a kvality nabízí multimedium elegantní a luxusnější vzhled interiéru. Samozřejmostí bylo ponechání funkcí multifunkčního volantu, což díky správnému adaptéru není problém, stejně jako instalace parkovací kamery do osvětlení registrační značky. Pro ponechání originálního USB slotu byla předělaná vnitřní elektronika USB zásuvky a propojena s novým Clarionem. Celková cena instalace vč. nastavení přišla zákazníka na 18669,-Kč.

2014-07-24-790

Hyundai Santa Fe - Montáž denních světel

Legislativa zákona hovoří jasně o tom, jak daleko od sebe musí být denní světla umístěna. V případě Santa Fe je nemožné zákonné umístění světel klasické kulaté, nebo podlouhlé konstrukce. Navrhli jsme tedy řešení navrtávacích světel, které jsme zapustili do nárazníku pod hlavní světlomety. Díky tomu je umístění podle předepsaných rozměrů a auto tak nepřišlo o svou eleganci. Na jednotce světel lze navíc nastavit funkci pozičních světel.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT