Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Montáž tažných zařízení

Úvodní stránka > Služby > Montáž tažných zařízení

Dodáme a namontujeme tažné zařízení na váš automobil vč. elektroinstalace. Vlastníme autorizační certifikát, který opravňuje k installaci tažných zařízení distribuovaných největší společností pro tažné zařízení v ČR, ELSA GROUP.

Certifikace Elsa group

Díky této certifikaci nevzniká žádný problém při zápisu nově instalovaného tažného zařízení do technickéhu průkazu vozidla.
Pokud máte zájem o montáž tažného zařízení na váš automobil, vyplntě formulář, který naleznete ZDE, nebo nám zavolejte.

Při výběru tažného zařízení máte možnost volby mezi pevným (stálým) tažným zařízení, nebo odnímatelným (skrytým) tažným zařízení. To lze dále kombinovat se 7mi pólovou, či 13ti pólovou zásuvkou.

7mi pólová zásuvka zapojení

13ti pólová zásuvka zapojení

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 8

Instalace parkovací kamery a 2DIN autorádia do Hyundai i30 je za námi. I v tomto případě zákazník požadoval možnost připojení chytrého telefonu a využívání funkcí Car Play, nebo Android Auto. Dále bylo v požadavcích klienta dodání a montáž parkovací kamery. Originální autorádio jsme tedy nahradili pokročilou multimediální jednotkou Zenec Z-N528, která podporuje požadované funkce Car Play, Android Auto a je vybavena vstupem pro parkovací kameru. Integrovaný DSP procesor a široké spektrum nastavení jednotky jen podtrhuje její kvalitu, stejně tak jako perfektní zpracování, nebo skleněný display s velkým grafickým rozlišením. Redukční rámeček v černém lesklém laku, který je pro instalaci 2DIN autorádia nezbytný perfektně padne do interiéru vozu a středový panel o proti OEM rádiu působí luxusněji. Použitím vhodného adaptéru se zachovala funkce ovládání rádia na multifunkčním volantu a díky integraci modulu do původní pozice USB je připojení telefonu pohodlné a přístupné stejně tak jako při používání originálního autorádia. Parkovací kamera umístěná v osvětlení SPZ nabízí bezpečné a přehledné parkování či couvání. Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 19 882,- Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT