Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Fólie na okna tónování autoskel

Úvodní stránka > Služby > Fólie na okna tónování autoskel

Tónování nebo li zatmavení oken není jen estetickou záležitostí, ale především funkční ochranou proti UV záření. Folie pohlcují teplo, které vyzařuje slunce a následkem toho jsou ve vozidle lepší klimatické podmínky, které jsou podstatně komfortnější ne jen pro dlouhé cestování. Dalším faktorem je snížená průhlednost do vnitřku vozu a tím pádem vizuálně ochráníte předměty uvnitř nákladového prostoru, či zadní části vozu. V neposlední řádě bude vaše vozidlo vypadat elegantněji, sportovněji a uvnitř budete mít patřičné soukromí.

  • Dodáváme folie splňující legislativu o provozu na pozemní komunikaci
  • Instalujeme kvalitní folie opatřené atestem a certifikační kartou
  • Zatmavení oken provádí proškolení technici
  • Okna tónujeme bez demontáže autoskel

CENY TÓNOVÁNÍ OKEN VČ. MONTÁŽE: (ceny jsou uvedeny bez předních oken)

Kompaktní vozy (hatchback): 4000,- Kč

Klasické vozy (sedan, liftback, coupé): 4500,- Kč

Klasické vozy (combi, variant, avant): 5500,- Kč

Velké vozy (SUV, pickup): 6500,- Kč

Dodávky a mikrobusy (podle počtu oken): 2000,- Kč až 9500,- Kč

Ukázky námi zatmavených oken

Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-01Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-02Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-04Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-05Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-06Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-07Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-08Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-09Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-10Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-11Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-12Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-13Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-14Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-16Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-17Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-18Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-19Tónování-oken-Hradec-Králové-zatmavení-oken-Hradec-fólie-na-okna-20

Námi provedené tónování oken

Škoda_Octavia_tonování_oken_folie_na_okna7

Škoda Octavia 1 - Tónování oken

Kompletní zatmavení zadní části vozu Škoda Octavia 1 combi. I v tomto případě jsme použili nejtmavší variantu s propustností 5%. Jak je u nás samozřejmostí, atest a certifikační karta byla součástí dodávky, tak že nehrozí problémy na STK, nebo při silniční kontrole. Cena za značkové folie vč. instalace činila 5500Kč.

Škoda_Superb_III_Zatmavení_Oken10

Škoda Superb III - Tónování oken

Máme za sebou zatmavení zadních oken na Škodě Superb třetí generace. Po konzultaci s majitelem jsme zvolili propustnost 5%, tedy 95% zatmavení. Vůz nyní vypadá sportovněji a navíc je chráněn proti průhledu do zadní části vozu. UV faktor je samozřejmostí, stejně jako certifikační karta a atestační štítek fólií. Celková cena zatmavení činila 3700,- Kč

Peugeot_307_zatmavení_oken_011.JPG

Peugeot 307 - Zatmavení zadních oken 85%

Máme splněn další úkol z našeho kalendáře. Pomocí kvalitní fólie s atestem jsme zatmavili zadní sklo a boční okna na Peugeotu 307. Záď Francouzského třídvířka je nyní zatmavena na 85%, což dodává vozu sportovnější vzhled, vetší soukromí uvnitř a v neposlední řade ochranu proti slunci. Cena zatmavení oken vč. práce a fólie činí v tomto případě rovné 3000,-Kč.

BMW_E46_TONOVANI_OKEN6

BMW 3 E46 - Tónování oken

Ztmavili jsme zadní část BMW E46 v sedanovém provedení. Klasický a nejčastější příklad tónování autoskel, který provádíme. Tedy nejtmavší folie s 5% propustnosti a UV filtrem na celé zadní části vozu. Zatmavení obou párů zadních dveří vč. malých skel a celé zadní okno přišlo zákazníka na 4500,- Kč. Fólie jsou samozřejmě opatřeny atestem a certifikační kartou.

BMW_4_F36_AUTOHIFI_FOLIE_NA_OKNA12

BMW 4 F36 - Montáž zesilovače, reproduktory STEG, U-Dimension, zesilovač CCi44, zatmavení oken

Máme za sebou zajímavý zvukový upgrade v BMW 4 F36. Základní audio jsme doplnili o 4 kanálový zesilovač referenční řady Švédského výrobce DLS. Externí zesilovač napájí nově instalované 20cm subwoofery U-Dimension pod předními sedadly a z dalších dvou kanálů dodává v můstkovém režimu dostatek výkonu pro 12" subwoofer v kufru MTX Audio. Díky možnosti nastavení frekvencí pro každý kanál zvlášť jsou basové reproduktory pod sedadly nastaveny na basové pásmo a subwoofer v kufru na subbasové pásmo. Kompletní změnu v sestavě tvoří středový reproduktory v předních dveřích, kterým byl nahrazen širokopásmový reproduktor a také výměna základních titanových výšek za výšky hedvábné od Italského výrobce STEG. Na přání zákazníka jsme ještě kompletně zatmavili okna pomocí kvalitní folie s atestem. Celková cena kompletních úprav na tomto BMW přišla zákazníka na bezmála 30 000,- Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT