Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Renovace autolaků leštění a kosmetika

Úvodní stránka > Služby > Renovace autolaků leštění a kosmetika

Nabízíme profesionální péči o váš vůz za příznivé ceny. Renovujeme zašlé laky, leštíme lakované části automobilu a chráníme lak vašeho vozidla po další měsíce. Vícestupňová procedura, kterou vám nabízíme, je prvním krokem pro obnovení laku a znovuzískání lesku či hloubky barvy vašeho vozu. Dalším krokem je péče o již renovovaný povrch, která zaručí bezchybný lak po dlouhá léta. Rádi vám poradíme, doporučíme a dodáme výrobky pro mytí či ošetřování laku.

Pracujeme se špičkovými detailingovími produkty značek: Auto Finesse, Angelwax, Rupes a další

Rouzdíl-po-leštěníRouzdíl-po-leštění-kapotyRouzdíl-po-leštění-střechy

JAK PROBÍHÁ RENOVACE A LEŠTĚNÍ KROK PO KROKU?

 1. Předmytí vozu aktivní pěnou a tlakovou vodou vč. čištění disků.
 2. Mytí vozu šetrným autošamponem a mikrovláknovou rukavicí.
 3. Dekontaminace laku, odstranění zašlých nečistot.
 4. Oplach vodou po dekontaminaci.
 5. Sušení vozu mikrovláknovým ručníkem.
 6. Leštění vozidla orbitální leštičkou (počet kroků závisí na poškození laku – při velkém poškození probíhá až tří krokové leštění od nejhrubší pasty s tvrdým kotoučem po nejjemnější pastu s měkkým kotoučem).
 7. Uzavření laku, ochrana pomocí nanesení vosku či sealantu.
 8. Finální zaleštění laku mikrovláknovou utěrkou. 
 9. Leštění oken a skel automobilu. 
 10. Impregnace plastových a gumových částí automobilu.
 11. Ošetření chromových částí vozu.
 12. Impregnace pneumatik.

Námi provedené renovace autolaků

Škoda_Octavia_2_leštění_autolaku_revitalizace_vozu06

Škoda Octavia II FL LaK - Kompletní revitalizace laku a voskování

Celková renovace laku a následné zavoskování. I to jsme v naší dílně provedli na velmi zachovalé Octavii druhé generace. Dekontaminace laku, zaleštění a korektura škrábanců, ošetření plastů, nebo následné voskování. To je v kostce výčet provedených procesů na tomto voze. Díky špičkové kosmetice Auto Finesse, Rupes, Angelwax a dvoudenní péči tato Octavia nejen prokoukla, ale nyní je lak i chráněn tenkým filmem tuhého vosku. Cena revitalizačních prací přišla klienta na 8536,- Kč.

skdoa_fabia_oprava_laku_103051_19

Škoda Fabia 1 - Rozleštění a renovace laku pravého boku

Na přání zákazníka jsme obnovili zmatnělý bok jedničkové Fabie, který po předchozím amatérském pokusu s levnými prostředky naprosto ztratil hloubku a lesk. Matnou vrstvu jsme rozleštili hrubou pastou Rupes Zephir s tvrdým kotoučem a následně vyleštili do vysokého lesku jemnou pastou Rupes Diamond s extra měkkým kotoučem. Pro ošetření laku a následné uzavření jsme aplikovali sealant Angelwax Corona, který ochrání plasty, pryž a lak po dobu až 6 měsíců.

IMG_20180813_165102

Škoda Octavia II RS FL - Kompletní revitalizace laku a leštění

Kompletní leštění vozu Škoda Octavia II RS FL obnášelo umytí aktivní pěnou Auto Finesse Avalanch, šetrné umytí šamponem Auto Finesse Lather, dekontaminaci laku Auto Finesse Iron Out, první krok strojního leštění pastou Rupes Compound QUARZ MEDIUM, druhý krok leštění měkkým kotoučem a pastou Angelwax Regenerate a strojní nanesení vosku Auto Finesse Radiance. Impregnace pneumatik pomocí Auto Finesse Satin a leštění skel Auto Finesse Vision bylo už jen třešničkou na dortu.

VW_Passat_B8_renovace_laku_a_leštění02

VW Passat B8 - Revitalizace a leštění laku

Rodinné kombi, polykač kilometrů a městský kočár. Přesně pro to je tento černý Passat osmé generace určen. Tato role se velmi podepsala na stavu laku v podobě hologramů z myček, šrámů z parkovišť a rejpanců z běžného provozu. Neumíme zázraky, ale můžeme říci, že pomocí čtyř-krokového leštění se nám povedlo téměř všechny neduhy odstranit. Nanesením ochrany v podobě Carnaubského vosku se ještě více prohloubila černá barva vozu a vznikl tak výraznější zrcadlový lesk. Passata jsme ošetřovali pomocí vynikající autokosmetiky světových výrobců Angelwax, Auto Finesse, Rupes a Lare. Cena renovace laku činila v tomto případě 8474,- Kč.

Mercedes_Benz_GLE_Coupe_revitalizace_laku_lešrění_detailing19

Mercedes Benz GLE Coupe - Revitalizace a leštění laku

Provedli jsme kompletní ošetření laku na Mercedesu GLE Coupe. Celá procedura spočívala v kompletní dekontaminaci laku, předmytí aktivní pěnou, ručním mytí, sušení, leštění středně hrubou až hrubou pastou, zaleštění jemnou pastou a strojním nanesení ochranného vosku Radiance. Impregnace vnějších plastů, pneumatik a gumových částí je samozřejmostí. Kombinace správných tvrdostí kotoučů a zvolených přípravků od Auto Finesse, Angelwax a Rupes je zárukou perfektního lesku vozu. Škrábance z provozu i hologramy z myčky, vše je pryč za cenu 8970,- Kč.

lesteni_laku_ford_mondeo_16455907

Ford Mondeo MK IV - Kompletní rozleštění laku

Celková revitalizační kůra pro zašlý lak čtyřkového Mondea. Tak by se dal nazvat třídenní leštící maraton vozu, který byl dlouho odstaven a zanedbán. Na řadu přišla tříkroková revitalizační fáze od špičkového výrobce Rupes. Za pomocí leštících past Zephir, Quarz a Keramik dostala černá barva hloubku a lak lesk. Strojním nanesením vosku Auto Finesse Radiance byla zajištěna ochrana laku. Impregnace plastů a pneu byla samozřejmá, stejně jako předmytí vozu, dekontaminace laku a leštění oken. Další použité přípravky: Angelwax Corona, Auto Finesse Vision, Auto Finesse Iron Out, Auto Finesse Satin, Auto Finesse Lather.

BMW_440I_M-PERFORMANCE_obnova_laku_leštění18

BMW 440i Cabrio M-Performance - Revitalizace a leštění laku

Provedli jsme kompletní třífázovou revitalizaci laku na čtyřkovém BMW 440i. Škrábance a hologramy od myčky, zmatnělý lak kolem klik a drobné oděrky z provozu, to vše je pryč. Dekontaminace laku, mytí a sušení bylo samozřejmostí i v tomto případě. V procesu leštění jsme postupovali ve třech krocích, tedy od hrubého leštění po finišující krok a strojní nanesení ochranného vosku. V tomto případě jsme pracovali s přípravky Auto Finesse, Angelwax, Rupes a Lare. Kompletní částka vč. leštění oken činila 9150,-Kč.

IMG-20180713-WA0000

BMW E61 530D M-Paket - Kompletní revitalizace laku a nanesení ochranné vrstvy

Vrátili jsme lesk a hloubku vážně poškozenému laku u tohoto BMW E61. Rýhy a škrábance z kartáčové myčky spojené s poškozením laku z běžného provozu bylo nutné nejdříve "strhnout" tvrdým kotoučem a extra hrubou leštící pastou Rupes Zephir Coarse. V dalším kroku byla použita pasta Angelwax Regenerate, která v kombinaci s bílým středně tvrdým kotoučem perfektně zahladila lak do vysokého lesku. Ve finišujícím kroku jsme na lak strojně nanesli tenkou dlouhotrvající ochranu v podobě krémovitého Carnaubského vosku Auto Finesse Radiance.

Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku13

Audi A5 Sportback - Leštění laku

Na přání zákazníka jsme kompletně "vyprali kabát" jeho sportovního Audi A5. Kompletní dekontaminace laku pomocí přípravku Iron Out, celkové důkladné mytí a následné dvoufázové leštění laku. Na závěr jsme lak ochránili tekutým voskem Radiance. Samozřejmostí bylo i ošetření venkovních plastů, impregnace pneumatik a leštění skel. Při revitalizaci jsme používali vynikající detailingové výrobky značek Auto Finesse, Angelwax, Rupes a Lare. Cena tohoto zákroku činila 6538,- Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT