Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Hyundai I30 - Multimediální jednotka Zenec s Car Play a Android Auto, parkovací kamera

Úvodní stránka > Reference > Hyundai I30 - Multimediální jednotka Zenec s Car Play a Android Auto, parkovací kamera
Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 8

Instalace parkovací kamery a 2DIN autorádia do Hyundai i30 je za námi. I v tomto případě zákazník požadoval možnost připojení chytrého telefonu a využívání funkcí Car Play, nebo Android Auto. Dále bylo v požadavcích klienta dodání a montáž parkovací kamery. Originální autorádio jsme tedy nahradili pokročilou multimediální jednotkou Zenec Z-N528, která podporuje požadované funkce Car Play, Android Auto a je vybavena vstupem pro parkovací kameru. Integrovaný DSP procesor a široké spektrum nastavení jednotky jen podtrhuje její kvalitu, stejně tak jako perfektní zpracování, nebo skleněný display s velkým grafickým rozlišením. Redukční rámeček v černém lesklém laku, který je pro instalaci 2DIN autorádia nezbytný perfektně padne do interiéru vozu a středový panel o proti OEM rádiu působí luxusněji. Použitím vhodného adaptéru se zachovala funkce ovládání rádia na multifunkčním volantu a díky integraci modulu do původní pozice USB je připojení telefonu pohodlné a přístupné stejně tak jako při používání originálního autorádia. Parkovací kamera umístěná v osvětlení SPZ nabízí bezpečné a přehledné parkování či couvání. Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 19 882,- Kč.

Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 1Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 2Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 3Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 4Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 5Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 6Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 7Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 8

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT