Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

VW Caddy - Tlumení dveří, reproduktory Axton

Úvodní stránka > Reference > VW Caddy - Tlumení dveří, reproduktory Axton
VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0118

V tomto pracovním voze VW Caddy jsme kompletně vytlumili dveře a vyměnili originální vadné reproduktory za nové komponentní reproduktory Axton ATC 200S. Samozřejmostí bylo důkladné vytlumení a odhlučnění dveří pomocí materiálů CTK. Středobasové reproduktory o průměru 200mm jsme osadili do MDF redukcí a výškové reproduktory zapustili do mřížek na palubní desce. Lepší citlivost reproduktorů v kombinaci s vyspělejším frekvenčním dělením, hedvábnou výškou a velkou plochou středobasu má za následek obrovský zvukový posun, při zachování tovární navigační jednotky RNS315.
Celková cena činila 7592,- Kč

VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0101VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0105VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0106VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0107VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0108VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0109VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0110VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0111VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0112VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0113VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0114VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0115VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0116VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0117VW Caddy, tlumení dveří, autohifi hradek králové, reproduktory Axton 0118

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 8

Instalace parkovací kamery a 2DIN autorádia do Hyundai i30 je za námi. I v tomto případě zákazník požadoval možnost připojení chytrého telefonu a využívání funkcí Car Play, nebo Android Auto. Dále bylo v požadavcích klienta dodání a montáž parkovací kamery. Originální autorádio jsme tedy nahradili pokročilou multimediální jednotkou Zenec Z-N528, která podporuje požadované funkce Car Play, Android Auto a je vybavena vstupem pro parkovací kameru. Integrovaný DSP procesor a široké spektrum nastavení jednotky jen podtrhuje její kvalitu, stejně tak jako perfektní zpracování, nebo skleněný display s velkým grafickým rozlišením. Redukční rámeček v černém lesklém laku, který je pro instalaci 2DIN autorádia nezbytný perfektně padne do interiéru vozu a středový panel o proti OEM rádiu působí luxusněji. Použitím vhodného adaptéru se zachovala funkce ovládání rádia na multifunkčním volantu a díky integraci modulu do původní pozice USB je připojení telefonu pohodlné a přístupné stejně tak jako při používání originálního autorádia. Parkovací kamera umístěná v osvětlení SPZ nabízí bezpečné a přehledné parkování či couvání. Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 19 882,- Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT