Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Volvo

2017-09-12-461

Volvo C70 Convertible - Instalace subwooferů, zesilovač eXcursion

Vzácný kousek Švédské automobilky Volvo prošel upgradem basové složky. Volvo C70 Convertible je opravdu krásný a nadčasový typ automobilu. Jednou z volitelných výbav tohoto cabria byl i příplatkový sound systém s dvojicí subwooferů za zadními sedačkami. Tento konkrétní model tímto systémem vybaven nebyl a tak jsme jej nainstalovali. Majitel si sehnal originální reproduktory a na nás bylo je rozpohybovat. Díky malému instalačnímu prostoru jsme zvolili digitální zesilovač eXcursion SXA 20, který má navíc vysokoúrovňové vstupy signálu a tak byla bezproblémová implementace na stávající originální systém. Ozvučnice jsme oproti originálu zatlumili a vystlali. Důkladným zatlumením a zhutněním prošla i přepážka, ve které jsou subwoofery uchyceny. I s originálními měniči a originálním rádiem je nyní v cabriu basové složky dostatek.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT