Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Suzuki

reproduktory_suzuki_vitara_1019540117

Suzuki Vitara II - Reproduktory DLS M6.2, tlumení dveří

Provedli jsme kompletní výměnu předních OEM reproduktorů ve voze Suzuki Vitara II. Originální širokopásmové reproduktory jsme nahradili vynikajícím Švédskými komponentními reproduktory DLS M6.2. Umístění hedvábné výšky do kapličky u zrcátek, osazení středobasů do MDF redukcí, kompletní vytlumení a uzavření dveří tlumícím materiálem dodalo vozidlu nový zvukový projev, který je s originálním ozvučením nesrovnatelný. Sametový a detailní přednes vysokých frekvencí, hutný basový projev a přesné středové pásmo..... To vše je výsledkem upgradu za 5843,-Kč.

Suzuki_Vitara_II_-_Tlumení_dveří,_reproduktory_Spectron_a_eXcursion_20180331_103859

Suzuki Vitara II - Tlumení dveří, reproduktory Spectron a eXcursion

Provedli jsme kompletní vytlumení dveří a výměnu reproduktorů ve voze Suzuki Vitara druhé generace. Přední komponentní reproduktory nesou značku Spectron (dodáno zákazníkem) a do zadních dveří jsme nainstalovali ověřené a kvalitní 165mm koaxiální reproduktory eXcursion. Díky osazení reproduktorů do dřevnatých redukcí a pečlivému vytlumení dveří došlo k výraznému zlepšení přednesu basové a středobasové složky. Zvukový projev má tak jasnější a barvitou charakteristiku.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT