Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Seat

IMG_20180426_115656

Seat Altea - Odhlučnení kapoty a krytu motoru

Hlučnost dieselových motorů především se systémem vstřikování PD (čerpadlo tryska) je pro komfort velmi nepříjemná. Z tohoto důvodu jsme základní tovární odhlučnění Seatu Altea vylepšili o kvalitní tlumení spodní části kapoty pomocí butylového materiálu s alu fólií a následným přelepením neoprenovou vrstvou. Stejným způsobem je odhlučněn kryt motoru. Tlumení vč. práce přišlo zákazníka na 1890,-Kč

IMG_20180330_165849

Seat Alhambra - Tlumení dveří, reproduktory MTX Audio, centrální zamykání

MPV Seat Alhambra slouží svému majiteli už jen jako dopravní prostředek pro převoz materiálu a nářadí, což se zajisté podepisuje i na stavu interiéru, ale je to pořádný "PRACANT". Našim úkolem bylo "pracanta" kvalitně rozehrát a domontovat dálkové ovládání centrálního zamykání. Po důkladném vytlumení dveří materiálem VBF NP 15 přišla na řadu montáž reproduktorů. Po našich zkušenost a vzhledem k vlastnostem vozu jsme zvolili cenově přijatelné a přitom kvalitní reproduktory MTX Audio TR65S do předních a TR65C do zadních dveří. Díky nízké montážní hloubce bylo zapotřebí vysoustružit speciální MDF redukce, které vymezují prostor mezi tapecírungem a plechem stahovačky. Samotné reproduktory jsou pak nainstalovány na samotný tapecírung a skrze něj prošroubované do přesně vytvořené vymezovací MDF redukce. Díky tomu je vytvořeno pevné usazení reproduktoru do ozvučnice dveří a navíc se kompletně zpevnilo i celé čalounění. Jako bonus jsme ještě na originální centrální zamykání doinstalovali dálkový ovladač BENE 302 pro komfortní otevírání vozu. Cena celé dodávky vč. práce a komponent činila 9719,-Kč.

2017-09-06-395

Seat Leon - Dálkové ovládání cntrálního zamykání BENE 302

Jednou z příčin špatné funkce centrálního zamykání klíčem, jsou vadné mikrospínače přímo v zámku, které dávají signály do komfortní jednotky. Stejný problém byl i v tomto Leonu, který navíc nebyl vybaven dálkovým zamykáním. Nainstalovali jsme tedy jednotku zamykání pro centrální systém BENE 302 a signálové vodiče připojili na originální svazek zámku dveří. Impulzy z BENE 302 tak simulují impulzy z vadných mikrospínačů a díky tomu se vůz dálkou celý zamyká i odemyká.

2017-09-14-481

Seat Ibiza - Leštění a renovace světel

Špatná viditelnost, slabé světlo a krátká světelná vzdálenost. To vše je příčinou zašlých světlometů a o estetickém vzhledu ani nemluvíme. Se stejným problémem jsme se poprali u této Ibizy, kde zašlá skla světel nekazila jen vzhled vozu, ale hlavně jízda po tmě byla díky slabému světelnému toku velmi náročná a vyžadovala tak velké soustředění. Několika krokovým postupem jsme světlům vrátili patřičný výkon a Seatu omladili "kukuč".

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT