Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Seat

IMG_20180426_115656

Seat Altea - Odhlučnení kapoty a krytu motoru

Hlučnost dieselových motorů především se systémem vstřikování PD (čerpadlo tryska) je pro komfort velmi nepříjemná. Z tohoto důvodu jsme základní tovární odhlučnění Seatu Altea vylepšili o kvalitní tlumení spodní části kapoty pomocí butylového materiálu s alu fólií a následným přelepením neoprenovou vrstvou. Stejným způsobem je odhlučněn kryt motoru. Tlumení vč. práce přišlo zákazníka na 1890,-Kč

IMG_20180330_165849

Seat Alhambra - Tlumení dveří, reproduktory MTX Audio, centrální zamykání

MPV Seat Alhambra slouží svému majiteli už jen jako dopravní prostředek pro převoz materiálu a nářadí, což se zajisté podepisuje i na stavu interiéru, ale je to pořádný "PRACANT". Našim úkolem bylo "pracanta" kvalitně rozehrát a domontovat dálkové ovládání centrálního zamykání. Po důkladném vytlumení dveří materiálem VBF NP 15 přišla na řadu montáž reproduktorů. Po našich zkušenost a vzhledem k vlastnostem vozu jsme zvolili cenově přijatelné a přitom kvalitní reproduktory MTX Audio TR65S do předních a TR65C do zadních dveří. Díky nízké montážní hloubce bylo zapotřebí vysoustružit speciální MDF redukce, které vymezují prostor mezi tapecírungem a plechem stahovačky. Samotné reproduktory jsou pak nainstalovány na samotný tapecírung a skrze něj prošroubované do přesně vytvořené vymezovací MDF redukce. Díky tomu je vytvořeno pevné usazení reproduktoru do ozvučnice dveří a navíc se kompletně zpevnilo i celé čalounění. Jako bonus jsme ještě na originální centrální zamykání doinstalovali dálkový ovladač BENE 302 pro komfortní otevírání vozu. Cena celé dodávky vč. práce a komponent činila 9719,-Kč.

2017-09-06-395

Seat Leon - Dálkové ovládání cntrálního zamykání BENE 302

Jednou z příčin špatné funkce centrálního zamykání klíčem, jsou vadné mikrospínače přímo v zámku, které dávají signály do komfortní jednotky. Stejný problém byl i v tomto Leonu, který navíc nebyl vybaven dálkovým zamykáním. Nainstalovali jsme tedy jednotku zamykání pro centrální systém BENE 302 a signálové vodiče připojili na originální svazek zámku dveří. Impulzy z BENE 302 tak simulují impulzy z vadných mikrospínačů a díky tomu se vůz dálkou celý zamyká i odemyká.

2017-09-14-481

Seat Ibiza - Leštění a renovace světel

Špatná viditelnost, slabé světlo a krátká světelná vzdálenost. To vše je příčinou zašlých světlometů a o estetickém vzhledu ani nemluvíme. Se stejným problémem jsme se poprali u této Ibizy, kde zašlá skla světel nekazila jen vzhled vozu, ale hlavně jízda po tmě byla díky slabému světelnému toku velmi náročná a vyžadovala tak velké soustředění. Několika krokovým postupem jsme světlům vrátili patřičný výkon a Seatu omladili "kukuč".

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT