Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Renault

Renault_Laguna_autohifi,_reproduktory,_tlumení_115440010120

Renault Laguna III - Reproduktory DLS, zesilovač DLS, procesor Helix, tlumení

Kompletně jsme předělali už jednou upravované (nikoli námi) audio ve voze Renault Laguna třetí generace. Na poprvé u konkurence zákazník zaplatil nemalou částku, která se bohužel nerovnala kvalitě úpravy. Troufáme si říci, že originální audio bylo lepší než ona úprava. Vyslyšeli jsme tedy volání o pomoc a tak jsme se kompletně pustili do díla. V první fázi jsme pořádně dovytlumili přední dveře a kompletně zatlumili zadní, které již měli být. Původní reproduktory jsme nahradily vynikajícími měniči od DLS řady MC s litým košem. Pro přední výšky jsme vyrobili kapličky u bočních zrcátek, místo nevyhovující pozice v palubní desce. Přesnost, citlivost a razanci dodává systému 4 kanálový zesilovač DLS CCi44, který řídí pokročilá procesorová jednotka HELIX DSP II. Vše je napojeno na originální rádio a díky použití originálních konektorů se jedná o plug&play instalaci. Je tedy velmi jednoduché zesilovač s procesorem z vozu vyjmout a použít v jiném voze, při zachování neporušené originální kabeláže ve voze. Celkové naladění procesoru a kompletního systému bylo už jen pomyslnou třešničkou na dortu.Výsledkem tohoto upgradu je vzestup kvality audia ve voze o několik tříd výše. Celkovou cenu za instalaci vč. práce a použitých komponent zaplatil zákazník na 42 360,- Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT