Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Porsche

2014-10-15-1208

Porsche Boxster - Montáž denních světel Esuse

Nainstalovali jsme kvalitní denní světla ESUSE na sportovní cabrio Porsche Boxster. Šetření xenonových výbojek v hlavních světlometech bylo hlavním důvodem, proč Boxstra denním svícením dovybavit. Světla jsou namontována do originální mřížky nárazníku a zapojení bylo provedeno tak, aby po rozsvícení hlavních světlometů denní světla snížila jas na polovinu. V tomto případě se jedná o denní svícení s funkcí pozičních světel.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT