Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Peugeot

Peugeot_307_zatmavení_oken_011.JPG

Peugeot 307 - Zatmavení zadních oken 85%

Máme splněn další úkol z našeho kalendáře. Pomocí kvalitní fólie s atestem jsme zatmavili zadní sklo a boční okna na Peugeotu 307. Záď Francouzského třídvířka je nyní zatmavena na 85%, což dodává vozu sportovnější vzhled, vetší soukromí uvnitř a v neposlední řade ochranu proti slunci. Cena zatmavení oken vč. práce a fólie činí v tomto případě rovné 3000,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Hyundai i30, autorádio car play, android auto, zenec, parkovací kamera 8

Instalace parkovací kamery a 2DIN autorádia do Hyundai i30 je za námi. I v tomto případě zákazník požadoval možnost připojení chytrého telefonu a využívání funkcí Car Play, nebo Android Auto. Dále bylo v požadavcích klienta dodání a montáž parkovací kamery. Originální autorádio jsme tedy nahradili pokročilou multimediální jednotkou Zenec Z-N528, která podporuje požadované funkce Car Play, Android Auto a je vybavena vstupem pro parkovací kameru. Integrovaný DSP procesor a široké spektrum nastavení jednotky jen podtrhuje její kvalitu, stejně tak jako perfektní zpracování, nebo skleněný display s velkým grafickým rozlišením. Redukční rámeček v černém lesklém laku, který je pro instalaci 2DIN autorádia nezbytný perfektně padne do interiéru vozu a středový panel o proti OEM rádiu působí luxusněji. Použitím vhodného adaptéru se zachovala funkce ovládání rádia na multifunkčním volantu a díky integraci modulu do původní pozice USB je připojení telefonu pohodlné a přístupné stejně tak jako při používání originálního autorádia. Parkovací kamera umístěná v osvětlení SPZ nabízí bezpečné a přehledné parkování či couvání. Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 19 882,- Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT