Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Peugeot

Peugeot_307_zatmavení_oken_011.JPG

Peugeot 307 - Zatmavení zadních oken 85%

Máme splněn další úkol z našeho kalendáře. Pomocí kvalitní fólie s atestem jsme zatmavili zadní sklo a boční okna na Peugeotu 307. Záď Francouzského třídvířka je nyní zatmavena na 85%, což dodává vozu sportovnější vzhled, vetší soukromí uvnitř a v neposlední řade ochranu proti slunci. Cena zatmavení oken vč. práce a fólie činí v tomto případě rovné 3000,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT