Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Ostatní instalace

Úvodní stránka > Reference > Ostatní instalace
Hrabadlo_Komatsu,_instalace_rádia,_montáž_reproduktorů,_vyroba_stropního_boxu6

Hrabadlo Komatsu - Výroba stropního boxu pro reproduktory DLS a rádio Kenwood

Zákazník se na nás obrátil s prosbou instalace autorádia a reproduktorů do malého bagru Komatsu. Díky malému prostoru jsme vyrobili stropní box pro autorádio a reproduktory. Box jsme potáhli do černé tkaniny a namontovali pod střechu tak, aby šlo bez problému vyklápět čelní okno, které se zasouvá pod strop. Rádio bylo zvoleno od oblíbeného výrobce Kenwood a reproduktory o průměru 13 cm nesou značku švédského výrobce DLS.

2017-06-15-075

Hrabadlo TEREX - Instalace rádia a reproduktorů

Hudební podkres při práci je dnes téměř pravidelm a stejně to vidí i bagrista, který celé dny sedí v tomto stroji. Na jeho přání jsme tedy nainstalovali reproduktory Calearo, rádio Kenwood a aktivní vnitřní anténu Calearo. Jak je z galerie patrné, jedná se o pracovně vytížený stroj v prašném prostředí a tak se i díky umístění zvolila bezmechaniková alternativa rádia se vstupem na USB.

2015-07-30-2933

Obytný přívěs - Instalace reproduktorů Ground Zero, rádio Blaupunkt, zásuvka 12V

I k dovolené a kempování patří poslech hudby a proto jsme vylepšili tento karavan. Do nevyužitých boků skříněk jsme nainstalovali komponentní reproduktory Ground Zero, které jsme připojili na rádio Blaupunkt s podporou USB. To našlo svoje místo v předním panelu boční skříňky a díky umístění proti dveřím je hned na dosah. Jako bonus jsem pro nabíjení telefonu a navigace přidali do poličky zásuvku na 12V.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT