Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Opel

IMG_20180502_123342

Opel Corsa E - Zadní parkovací senzory

Instalace akustického parkovacího asistenta je poměrně častou montáží v naší dílně. Tentokrát jsme touto komfortní funkcí vybavili kompaktní vozidlo Opel Corsa E. Systém je od vynikajícího výrobce Steelmate, který je špičkou v aftermarketové výrobě parkovacích systémů. Cena instalace vč. dodaného systému byla 5092,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT