Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Mitsubishi

Mitsubishi L200, výměna reproduktorů, autohifi mitsubishi, subwoofer pod sedačku, hertz, helix, kenwood 010123

Mitsubishi L200 - Reproduktory Hertz Cento, autorádio Kenwood s DSP, aktivní subwoofer Helix

Vylepšili jsme zvuk ve vozidle Mitsubishi L200 poslední generace. Proběhlo kompletní vytlumení všech dveří pomocí materiálu CTK, osazení impregnovaných MDF redukcí pro reproduktory, instalace Italských reproduktorů Hertz řady Cento. Pro posílení basové složky byl pod sedadlo spolujezdce nainstalován aktivní plochý subwoofer Helix. Kompletní zvukový upgrade je podtržen novou multimediální jednotkou Kenwood s DSP procesorem, která nabízí rozsáhle nastavení časových korekcí, frekvencí, fází a strmostí. Díky tomu " dvoustovka" hraje naprosto nesrovnatelně o proti továrnímu zvuku. Funkce multifunkčního volantu jsou díky CAN BUS adaptéru zachovány a lze jím ovládat i BT handsfree integrované v multimediální jednotce.
Celková částka za instalaci vč. materiálu a komponent činila 38719,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT