Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

MINI

Mini R50, autohifi, výměna reproduktorů mini cooper, subwoofer minicooper, tlumení dveří, zesilovač, hertz18

Mini R50 - Repro Hertz, subwoofer Hertz, zesilovač Hertz, tlumení CTK, autorádio Pioneer

Instalace autohifi do Mini R50 Cabrio byla pro nás trochu jiná, než u vozů, které v dílně vídáme častěji. Zákazník měl požadavek na zlepšení zvuku a podmínkou byl subwoofer pro výrazné basy. Mini ve verzi se stahovací střechou opravdu nemá v kufru mnoho místa, navíc když ještě k tomu majitel požadoval maximální využití kufru. Po chvilce měření a vymýšlení bylo jasno, jak zákazníkovi vyhovíme. Předně jsme opravili a dali do pořádku svazek pro autorádio, neboť stávající byl několikrát napojován a někde i koukali neizolované vodiče. Dále jsme nainstalovali nové 1DIN autorádio Pioneer s BT handsfree, USB a podporou aplikace Spotify.
Na řadu přišlo řádné vytlumení dveří pomocí materiálů CTK, osazení MDF redukcí a následná instalace reproduktorů Hertz z nové řady Dieci DPK 165.3. Po natažení potřebné kabeláže jsme se pustili do výroby dvojité podlahy kufru, přičemž došlo i k vytlumení plechového dna zavazadelníku. Do dvojité podlahy  jsme nainstalovali zesilovač Hertz HCP 2, který v můstkovém zapojení pohání ultra plochý 200mm pasivní duální subwoofer s 250mm radiátorovým reflexním systémem Hertz EBX F20.5. Do vrchní podlahové desky jsme vyfrézovali přesný tvar krycí mříže subwooferu, a tak přiznali jeho umístění. Navíc zapuštěním mříže jsme získali dalších 20mm z výšky, tak že se podlaha zvedla s nainstalovaným subwooferem o pouhých 8,5cm. Celá vrchní deska byla očalouněna šedivou potahovou tkaninou, která barevně ladí k ostatním materiálům v kufru. Musíme říci, že jsme na sebe pyšní, neboť subwoofer byl nainstalován, objem kufru téměř nedotčen, a navíc to audiofilně vypadá.
Po celkovém naladění systému a nastavení zesilovače je výsledek ohromující, a to jak se staženou, tak se zataženou střechou.
Celková cena instalace včetně použitých materiálů a dodaných komponent činila 25 428,- Kč

 

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT