Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Mercedes-Benz

Úvodní stránka > Reference > Mercedes-Benz
Mercedes_Benz_GLE_Coupe_revitalizace_laku_lešrění_detailing19

Mercedes Benz GLE Coupe - Revitalizace a leštění laku

Provedli jsme kompletní ošetření laku na Mercedesu GLE Coupe. Celá procedura spočívala v kompletní dekontaminaci laku, předmytí aktivní pěnou, ručním mytí, sušení, leštění středně hrubou až hrubou pastou, zaleštění jemnou pastou a strojním nanesení ochranného vosku Radiance. Impregnace vnějších plastů, pneumatik a gumových částí je samozřejmostí. Kombinace správných tvrdostí kotoučů a zvolených přípravků od Auto Finesse, Angelwax a Rupes je zárukou perfektního lesku vozu. Škrábance z provozu i hologramy z myčky, vše je pryč za cenu 8970,- Kč.

Mercedes_Benz_Sprinter_montáž_parkovací_kamery4

Mercedes Benz Sprinter - Instalace parkovací kamery

Provedli jsme instalaci univerzálního parkovacího kamerového systému na vozidlo Mercedes Benz Sprinter. Mini kamera umístěná v liště zadních dveří zobrazuje bezpečně celý prostor za vozidlem na dodatečně instalovaném monitoru. Ten je umístěn u "A" sloupku tak, aby byl v zorném poli při kontrolování zpětných zrcátek při couvání. Kamera snímá i tažné zařízení, což je velká pomoc při připojování přívěsů.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT