Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Mercedes-Benz

Úvodní stránka > Reference > Mercedes-Benz
Mercedes_Benz_GLE_Coupe_revitalizace_laku_lešrění_detailing19

Mercedes Benz GLE Coupe - Revitalizace a leštění laku

Provedli jsme kompletní ošetření laku na Mercedesu GLE Coupe. Celá procedura spočívala v kompletní dekontaminaci laku, předmytí aktivní pěnou, ručním mytí, sušení, leštění středně hrubou až hrubou pastou, zaleštění jemnou pastou a strojním nanesení ochranného vosku Radiance. Impregnace vnějších plastů, pneumatik a gumových částí je samozřejmostí. Kombinace správných tvrdostí kotoučů a zvolených přípravků od Auto Finesse, Angelwax a Rupes je zárukou perfektního lesku vozu. Škrábance z provozu i hologramy z myčky, vše je pryč za cenu 8970,- Kč.

Mercedes_Benz_Sprinter_montáž_parkovací_kamery4

Mercedes Benz Sprinter - Instalace parkovací kamery

Provedli jsme instalaci univerzálního parkovacího kamerového systému na vozidlo Mercedes Benz Sprinter. Mini kamera umístěná v liště zadních dveří zobrazuje bezpečně celý prostor za vozidlem na dodatečně instalovaném monitoru. Ten je umístěn u "A" sloupku tak, aby byl v zorném poli při kontrolování zpětných zrcátek při couvání. Kamera snímá i tažné zařízení, což je velká pomoc při připojování přívěsů.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT