Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Mazda

Mazda_MX5,_autohifi,_reproduktory_hertz,_tlumení_dveří_0115

Mazda MX-5 - Reproduktory Hertz DPK 165.3, tlumení dveří CTK

Malý sportovní vůz s velkým objemem dveří, to je Mazda MX5. Díky otevřené konstrukci dveří jsme kompletně dveře vytlumili a zároveň uzavřeli otvory, které jsou pro kvalitu zvuku nepřípustné. Díky tomu jsme docílili velkého uzavřeného objemu pro středobasové reproduktory z nové komponentní série Hertz DPK 165.3. Vynikající výsledek při zapojení na samotné originální rádio se projevil v celém hudebním pásmu a je naprosto nesrovnatelný s originálním ozvučením. Celková cena instalace činila 7700,- Kč.

Mazda_CX3,_vyhřívání_sedaček,_parkovací_kamera,_autoelektro,_autohifi_014

Mazda CX3 - Vyhřívání sedaček, instalace parkovací kamery

Doinstalovali jsme karbonové dvoustupňové vyhřívání sedaček do zánovní Mazdy CX3. Instalace této komfortní funkce obnáší demontáž a montáž sedaček, rozčalounění a vložení výhřívacích karbonových deček, opětovné složení sedačky a montáž do vozu. Umístění ovladače výhřevu jsme v tomto případě zvolili na bočním plastu sedačky. Kompletní instalace zabrala jeden pracovní den a to včetně zapojení neoriginální kamery na originální jednotku vozu. Kameru si zákazník dodal sám a tak celková cena 10 000,-Kč kameru jako jediný komponent nezahrnuje.

Mazda_3_II_montáž_parkovacích_senzorů,_záznamová_kamera11

Mazda 3 II - Instalace parkovacích senzorů a přední záznamové kamery

Instalace parkovacích senzoru Keetec, vč. lakování a montáž přední kamery s vysokým rozlišením. Takovou montáž jsme v minulých dnech provedli na trojkové Mazdě. Kompletní instalace, profesionální kabeláž a zapojení kamery na ovládání zapalováním bylo samozřejmostí. Cena celkové dodávky vč. paměťové karty činila 6228 ,- Kč

Mazda_3_odhlučnění_autohifi6

Mazda 3 - Odhlučnění kapoty, oprava zvukové izolace

Zákazník se na nás obrátil s prosbou, zda li by jsme pomocí tlumících materiálu neuměli vyspravit rozkousané originální odhlučnění kapoty. Požadavkem bylo, aby vzhled byl co nejvíce originální. Vyplnili jsme tedy rozkousané tlumení pomocí samolepících materiálů a plošně ho pak přelepili textilním hlukově pohlcujícím vláknem CTK. Pro maximální efektivitu odhlučnění byl vnitřní plech kapoty vytlumen alubutilovými pláty. Cena tohoto zákroku činila 1500,- Kč.

Mazda_6_II_ANDROID_RÁDIO10

Mazda 6 II - Instalace Android jednotky a kamer

Pokud chcete do této Mazdy rádio s originálním vzhledem, ale přitom s velkou škálou funkcí a systémem Android, nezbývá nic jiného než se poohlédnout po "Čínském trhu". Tuto volbu pak ale necháváme na zákazníkovi, který si i v tomto případě jednotku a kamery dodal (obecně tzv. "rádia z aliexpressu" nedoporučujeme, ani nepřeprodáváme). Na nás tak zbyla jen realizace výměny a umístění kamer. To totiž umíme a za naší práci se zaručit můžeme.

Mazda_5_montáž_denních_světel_10

Mazda 5 - Montáž denních světel, renovace světlometů

Provedli jsme instalaci denních světel a renovaci hlavních světlometů na Japonském MPV Mazda 5. Aby legislativě zákona odpovídalo umístění denního svícení, museli jsme zvolit rozměr světel tak, aby instalace byla možná do mřížek vedle mlhovek. Díky malým rozměrům velikostně odpovídala značková světla MyCar SJ-299. Přesně padnoucí světla jsme následně zapojili tak, že v režimu "AUTO" na hlavních světlech nemusí řidič myslet na přepínání mezi hlavními a denními světly. O vše se stará soumrakové čidlo. Aby byl světelný upgrade kompletní, vyleštili jsme zažloutlé hlavní přední světlomety do původního lesku. Celkový zásah přišel klienta na 4190,-Kč

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT