Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Lexus

Lexus ES300H, odhlučnění dveří, montáž kamery, výměna reproduktorů, autohifi hradec králové, autohifi lexus 20

Lexus ES300h - Odhlučnení dveří, montáž autokamery, výměna reproduktorů

Odhlučnění dveří ve vozidle Lexus ES300h, montáž záznamové kamery, přemístění USB a výměna koaxiálních reproduktorů v palubní desce. Přesně takový výčet prací po nás majitel tohoto sedanu požadoval a my jsme mu samozřejmě vyšli vstříc. Dveře jsme odhlučnili pomocí kombinace materiálů CTK Practic a CTK Elastic F6 s termoizolační hliníkovou fólií, která efektivně zlepšuje tepelné vlastnosti dveří. Na čelní sklo byla instalována autokamera, ke které jsme schovali kabeláž a připojili ji do pojistkové skříně. Zásuvka zapalovače je tedy stále volná a připravená pro další použití. Na přání zákazníka jsme přetáhli USB kabel do loketní opěrky, neboť nešťastné umístění USB portů při jejich užívání vyžaduje neustálé otevření dvířek přihrádky. Jako poslední úkon jsme vyměnili koaxiální reproduktory Pioneer umístěné v palubní desce. I když se nejedná o základní audiosystém, je detail výšky a středu poněkud mizivější a působí utlumeně. Konstrukce originálního reproduktoru je podle nás dosti nešťastná, a to v kombinaci s umístěním pod čelním oknem a vyzařováním pomocí odrazu od okna je výsledný projev celkem logický. Abychom docílili zvýraznění středovýškového pásma při zachování originálního vzhledu, nainstalovali jsme místo původních reproduktorů Italský Hertz, který má konstrukčně lépe umístěnou výšku a podstatně lepší citlivost.
Celková cena montáže vč. komponent činila rovných 15 000,- Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT