Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Land Rover

Autohifi_Land_Rover_Defender_19

Land Rover Defender 110 - Instalace reproduktorů Helix, tlumení dveří CTK

Zásadní hifi proměnou prošel tento Land Rover Defender 110, který každoročně jezdí několik OFFROAD expedicí. Jelikož odhlučnění vozu a celkový hluk v něm originální koaxiální 10cm reproduktory ze spod palubní desky nepřehráli, rozhodli jsme se instalovat komponentní reproduktory s novým umístěním výšek a středobasů. Středobasové reproduktory jsme umístili do dveří, kde bylo nutné vytvořit osazení a následně provést precizní tlumení, aby ozvučnice byla co nejlepší. Celková montážní hloubka dveří a velká ozubená stahovačka nedovolila jinou pozici než v zádi dveří a maximální průměr reproduktorů 130mm. Osazení díky tvaru stahovačky bylo trochu složitější, ale nic co by jsme nezvládli. Plnohodnotné výhybky jsme umístili do míst pod palubní desku, kde byly původní reproduktory. Výškové reproduktory jsme nainstalovali na palubní desku a pro nejefektivnější přednes nasměrovali směrem k řidiči. V této montáži jsme zvolili vynikající 130mm komponentní reproduktory HELIX ESPRIT E 52C.2. Tlumící materiál byl použit perfektní CTK PREMIUM. Dalším krokem bylo zapojení 10,1" Android rádia Xtrons, které si zákazník sám dodal. Pravda je, že nastavení u této jednotky není nikterak pokročilé, ale důvod koupě byl v rámci využití vozu směřován k variabilnosti aplikací pro Android systém a velikost displeje pro lepší přehled offraodvých map. Přesto je hudební výsledek o proti originálu ohromující a naprosto srozumitelný. Celková cena této instalace činila 14979,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT