Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Land Rover

Autohifi_Land_Rover_Defender_19

Land Rover Defender 110 - Instalace reproduktorů Helix, tlumení dveří CTK

Zásadní hifi proměnou prošel tento Land Rover Defender 110, který každoročně jezdí několik OFFROAD expedicí. Jelikož odhlučnění vozu a celkový hluk v něm originální koaxiální 10cm reproduktory ze spod palubní desky nepřehráli, rozhodli jsme se instalovat komponentní reproduktory s novým umístěním výšek a středobasů. Středobasové reproduktory jsme umístili do dveří, kde bylo nutné vytvořit osazení a následně provést precizní tlumení, aby ozvučnice byla co nejlepší. Celková montážní hloubka dveří a velká ozubená stahovačka nedovolila jinou pozici než v zádi dveří a maximální průměr reproduktorů 130mm. Osazení díky tvaru stahovačky bylo trochu složitější, ale nic co by jsme nezvládli. Plnohodnotné výhybky jsme umístili do míst pod palubní desku, kde byly původní reproduktory. Výškové reproduktory jsme nainstalovali na palubní desku a pro nejefektivnější přednes nasměrovali směrem k řidiči. V této montáži jsme zvolili vynikající 130mm komponentní reproduktory HELIX ESPRIT E 52C.2. Tlumící materiál byl použit perfektní CTK PREMIUM. Dalším krokem bylo zapojení 10,1" Android rádia Xtrons, které si zákazník sám dodal. Pravda je, že nastavení u této jednotky není nikterak pokročilé, ale důvod koupě byl v rámci využití vozu směřován k variabilnosti aplikací pro Android systém a velikost displeje pro lepší přehled offraodvých map. Přesto je hudební výsledek o proti originálu ohromující a naprosto srozumitelný. Celková cena této instalace činila 14979,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT