Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Kia

kia_soul_vymena_radia_handsfree_13380910

Kia Soul - Výměna originálního rádia za Kenwood DPX-M3100BT

Důkaz toho, že i neoriginální autorádio může vypadat skvěle a barevně padnout do interiéru. Do Kii Soul jsme pomocí redukčního rámečku nainstalovali vynikající 2DIN jednotku s bluetooth handsfree Kenwood DPX-M3100BT. Multibarevné nastavení ve dvou zónách umožňuje barevné sestejnění rádia s přístrojovou deskou vozidla, tak že 2DIN jednotka vypadá ve vozidle nenásilně. Funkčnost ovládání na volantu je zachována pomocí adaptéru a pro kvalitní telefonní hovory je na "A" sloupek připevněn externí mikrofon. Kompletní dodávka na klíč se zastavila na částce 6708,-Kč.

kia_sportage_iii_vymena_radia_0913486

Kia Sportage III - OEM Multimediální jednotka Xtrons

Výměna základního originálního autorádia za pokročilou 8" OEM navigační jednotku XTRONS PF81SPKS, i to byla náplň naší práce v tomto týdnu. Díky přímé implementaci jednotky do vozu není zapotřebí dalších instalačních prvků, jako jsou redukční rámečky, adaptéry na MF volant a podobně. Výměna sama o sobě není až tak složitá, spíše náročnější. Při výměně je totiž zapotřebí rozebrat velkou část palubní desky a dát při tom pozor na poškození velmi křehkých plastových úchytů a dílů. Operační systém Windows CE bez zbytečných aplikací zaručuje stabilitu systému a jednoduchost ovládání. Obrovskou výhodou je vlastní konfigurace tlačítek multifunkčního volantu. Celková cena vč. montáže byla i s nastavením 10500,-Kč.

IMG_20180829_175727

Kia Sorento I - Multimediální jednotka Xtrons, parkovací kamera

Na přání zákazníka jsme nainstalovali do Sorenta multimediální jednotku Xtrons s nejnovějším OS Android. Díky WiFi připojení je možné instalovat a aktualizovat aplikace, díky kterým lze například aktualizovat GPS navigaci, nebo sledovat YouTube. Rozšířená schopnost Androidu je všem velice známa a tak spíše obracíme pozornost na montáž parkovací kamery. Na tento model vozu se OEM kamera nevyrábí, proto bylo nutné provést instalaci univerzální kamery malých rozměrů, aby se elegantně vešla pod lištu pátých dveří. Kamera navíc byla natočena tak, aby zákazník viděl na tažné zařízení a mohl tak bez problému najet naprosto přesně k připojovanému přívěsu. Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 13350,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT