Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Jeep

Jeep_Wrangler,_autohifi,_reproduktory,_výměna_rádia_018

Jeep Wrangler - Instalace reproduktoů Hertz, tlumení, tabletradio Pioneer

Kompletní montáž reproduktorů Hertz řady Cento a tabletrádia Pioneer SPH-8TAB-BT do vozu Jeep Wrangler. Další hudební upgrade máme za sebou vč. vytlumení kapes reproduktorů a ozvučnice subwooferu. Museli jsme také vyrobit vlastní repro redukce do střešního boxu, kam jsou osazeny koaxiální reproduktory. Do kapes pod palubní deskou jsou osazeny komponentní reproduktory s perfektně pasující výškou do původních pozic na palubní desce s přiznaným vzhledem. Tablet rádio od Pioneeru vypadá v tomto vozidle podle nás parádně. Zvukový projev Wrangleru je nyní naprosto nesrovnatelný s originálem, přestože vozidlo bylo původně vybaveno aktivním systémem. Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 30 407,-Kč

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT