Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Iveco

Iveco_Daily_IV_parkovací_kamera_elektronické_zrcátko_kamera6

Iveco Daily IV - Montáž elektronického zpětného zrcátka

Střední zpětné zrcátko je dnes v každém osobním voze a ve většině nákladních aut samozřejmostí. To ovšem neplatí pro užitkové vozy, které mají plnou dělící mezistěnu, plné dveře nákladového prostoru, nebo oboje. I takový nešvar umíme elegantně vyřešit. Instalace 5" monitoru místo zrcátka a zadní kamera v třetím brzdovém světle odstraní již popsaný problém. Díky této instalaci má řidič jasný přehled o tom, co se děje za vozem během jízdy či parkování a navíc si přesně zacouvá k připojovanému vleku. Díky nočnímu režimu kamery je prostor za autem dostatečně viditelný i v noci. Perfektní řešení a skvělá pomoc za přijatelných 6857,- Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT