Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Honda

autohifi hradec králové, montáž subwooferu honda civic 9

Honda Civic 10G

Instalace skrytého subwooferu do dvojité podlahy Hondy Civic 10. generace a přímé napojení na stávající audio systém. V tomto případě měl zákazník jasnou představu o tom co do vozidla chce doinstalovat. Jednalo se o instalaci subwooferu, přičemž se musela zachovat ložná plocha zavazadelníku. Z tohoto důvodu jsme zvolili umístění na dno kufru pod dvojitou podlahu, kde je ovšem montážní hloubka pro ozvučnici pouhých 10cm. Upravili jsme tedy na míru MDF ozvučnici s nízkou montážní hloubkou tak, aby se vešla do prostoru dna kufru, kde pro její upevnění posloužil předpřipravený závit pro dodatečně vložené rezervní kolo. Pří úpravě byl kladen důraz na zachování vhodného objemu ozvučnice pro zvolený reproduktor. Úpravou ozvučnice prošla i přední strana, která nyní slouží pro upevnění mono zesilovače. Díky tomu nebylo potřeba do vozu vůbec vrtat a vytvářet montážní prvky pro komponenty. Velmi nízkou ozvučnici jsme vystlali akustickým rounem a osadili "flat plochým" subwooferovým reproduktorem Eton Move M10, který má výkon 300W RMS, průměr 10" (250mm) a disponuje dvěma cívkami o impedanci 2 Ohmy.
Zesilovač pro subwoofer byl zvolen Italský monoblok Hertz HCP 1D s funkcí automatického spínání po přijetí vysokoúrovnostního signálu, tedy signálu přímo ze zadních reproduktorů. Díky tomuto zapojení lze subwoofer ovládat pomocí nastavení "FADER" na originálním autorádiu a navíc se sám spíná v závislosti na hlavní jednotce.
Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 15 876,-Kč

 

IMG_20190502_194321

Honda Civic - Montáž 2din rádia Pioneer

Majitel této zachovalé Hondy měl u konkurenčních firem problém s instalací 2din rádia. Pravda je, že se jedná o Civica který má atypický rozměr šachty na rádio. V každém případě jsme s našimi znalostmi a zkušenostmi dokázali zákazníkovi vyjít vstříc a jeho vlastně dodané rádio Pioneer do vozu za necelých 1500,-Kč nainstalovat, a to vč. drobné úpravy rámečku pro přesné zapadnutí.

IMG_20190204_141224

Honda Civic IX - Instalace multimediální jednotky s navigací Clarion NX302E

V deváté ředě Hondy Civic jsme vyměnili obyčejné originální rádio za velmi kvalitní multimediální navigační jednotku Clarion NX302E. Samozřejmostí bylo zachovat ovládání rádia pomocí multifunkčního volantu a kompletní přestrojení ovládacích prvků vč. výdechů topení do nového středového rámečku. Multimedializace přišla zákazníka vč. práce a komponentů na 17170,-Kč.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT