Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Ford

Ford C-Max, autorádio zenec, radio car play, android auto ford, autohifi hradec králové, montáž autorádií 7

Ford C-max - Montáž multimediální jednotky ZENEC

Nainstalovali jsme multimediální jednotku ZENEC Z-N528 s podporou Car Play a Android Auto do vozidla Ford C-Max. Při této instalaci je zapotřebí změnit celý rámeček přístrojové desky, částečně upravit osazení v palubní desce, přestrojit výdechy topení, vyměnit ovladač varovných světel a zamykání. Potom je možné do vozidla implementovat 2din multimediální jednotku podle vlastního výběru. My jsme zákazníkovi doporučili a nainstalovali pokročilou Multimediální jednotku Zenec, která je v poměru cena / výkon / kvalita / zpracování opravdu TOP. Samozřejmostí bylo zvolit i vyhovující adapter pro ovládání z volantu, možnost nastavení továrního displaye a hlavně se zachováním akustické signalizace parkovacích senzorů, neboť původně je signál převáděn do auta pomocí továrního autorádia.
Celková cena instalace vč. dodaných komponent činila 20 343,- Kč.

 

Ford_Focus_II_Denní_světla15

Ford Focus II - Kombinovaná denní světla s mlhovými

Nainstalovali jsme perfektní denní svícení v kombinaci s mlhovými a pozičními světly do Fordu Focus II. Vůz je z výroby vybaven soumrakovým senzorem pro automatické sepnutí hlavních světel při setmění. Tuto skutečnost jsme využili a zapojení provedli tak, že v pozici "auto" se rozsvítí ve dne denní světla a za soumraku se automaticky osvětlení přepne na potkávací světla se zbytkem osvětlení vozu. Denní světla se navíc pouze utlumí, tak že svítí na 50% výkonu a jsou využita jako poziční osvětlení. Funkce mlhových světel zůstává pro uživatele neměnnou, jen je mlhový světelný zdroj také ve výkonném led provedení. Výhodou je mimo jiné i originální vzhled vozu. Kompletní dodávka světel vč. zapojení přišla na 5090,-Kč.

Ford_Mustang,_autohifi,_reproduktory,_zesilovač,_hertz_reproduktory,_mustang_hifi40

Ford Mustang - 3 pásmový systém Hertz, zesilovač Hertz, laminování výšek, tlumení dveří

Koncem srpna jsme provedli kompletní reinstalaci audio systému v Americké verzi Fordu Mustang. Je vidět, že při výrobě se kladou nároky zřejmě na jiné věci než je audio, a tak je zvuk lidsky řečeno namontovaný jen proto, aby tam prostě byl. Čtveřice širokopásmových reproduktorů o rozměru 6x8 palců sice zanechává basový dojem, ale to je tak vše. Spíše bychom zvuk popsali jako zahuhlaný, uhučený, bez detailu a prostě beze všeho co nejen náročnější posluchač vnímá. Dost bylo nářků, toto auto je postaveno za jiným účelem, proto jsme se na zvuk zaměřili my. Kompletní úprava dveří pro třípásmový systém Hertz MPK 163.3 PRO spočívala v novém umístění basových reproduktorů, kompletním tlumení, umístění středů do litrových ozvučnic a v kompletní výrobě kapliček pro výškové reproduktory. Středové ozvučnice jsou uzavřené, a pro přesný efekt vystlané rounem. Velký objem dveří pojal nemalou dávku tlumení CTK, což ovšem velmi svědčí basovému reproduktoru. Kvůli novému umístění výšek bylo potřeba přesadit ovládání zrcátek na straně řidiče. Zde jsme zvolili umístění u ovladačů oken. Kompletní laminování a broušení vytvořilo vysměrované výškové kaple, které byly potaženy do černé koženky s červeným prošíváním, aby vše ladilo s interiérem vozu. Celá sestava je pak napájená zesilovačem Hertz s automatickým spínáním. Výsledkem je detailní zvuk, který nelze s původním absolutně srovnávat a obrovská radost majitele vozu. Celá instalace vč. dodaného materiálu, čalounických prací a laminování činila 31 990,- Kč

Ford_Focus_instalace_Android_rádia_016

Ford Focus III - Montáž Android rádia

Na přání zákazníka jsme provedli odbornou montáž multimediální jednotky s Android systémem, kterou si zákazník sám dodal. Přes veškerou nedůvěru k těmto rádiím musíme říci, že rádio do vozu padne bez problému a bez jakýchkoliv nelícujících hran. Komunikace s MF volantem je také naprosto v pořádku. Pokud v této kategorii rádií nesáhneme po nejlevnějším na trhu, tak i FM tuner solidně a dostatečně přijímá radiostanice. Součástí kompletu je i přední DVR kamera s aplikací pro záznam jízdy, nebo aktuální GPS. Díky wifi připojení je možné jednotku držet neustále aktuální.

kuga_hlavička

Chiptuning Ford Kuga 2.0 TDCI 120kW

Postarali jsme o navýšení výkonu u automobilu Ford Kuga s automatickou převodovkou. 120kW (163HP) a točivý moment 340NM před úpravou byl už zajímavý výkon, ale věřte že po upgradu jednotky na 139kW (189HP) a zvětšení točivého momentu na 410NM dělá s Kugy velmi zábavné kompaktní SUV.

lesteni_laku_ford_mondeo_16455907

Ford Mondeo MK IV - Kompletní rozleštění laku

Celková revitalizační kůra pro zašlý lak čtyřkového Mondea. Tak by se dal nazvat třídenní leštící maraton vozu, který byl dlouho odstaven a zanedbán. Na řadu přišla tříkroková revitalizační fáze od špičkového výrobce Rupes. Za pomocí leštících past Zephir, Quarz a Keramik dostala černá barva hloubku a lak lesk. Strojním nanesením vosku Auto Finesse Radiance byla zajištěna ochrana laku. Impregnace plastů a pneu byla samozřejmá, stejně jako předmytí vozu, dekontaminace laku a leštění oken. Další použité přípravky: Angelwax Corona, Auto Finesse Vision, Auto Finesse Iron Out, Auto Finesse Satin, Auto Finesse Lather.

do_hlavičky

Chiptuning Ford Mondeo MK4 2,5T 166KW

Provedli jsme optimalizaci výkonu pětiválcového Mondea MK4 s turbem o obsahu 2,5l. Zážehový pětivál byl navýšen z původních 166kW (225HP) na 195kW (266HP) a točivý moment vzrostl z 320NM na rovných 400NM. Zrychlila se i reakce na plynový pedál a projev výkonu je více lineární v celém spektru otáček.

2017-08-17-331

Ford C-max - Montáž 2DIN rádia

Na přání zákazníka jsme provedli instalaci neznačkového aftermarketového rádia, které si zákazník sám dodal. Mělo se jednat o přímou náhradu autorádia s jednoduchým zapojením tzv. PLUG&PLAY. Jak již víme, z pravidla to tak jednoduché není. Výrobce nedodal CAN BUS adapter, který je potřeba ke spínání rádia a k ovládání rádia tlačítky pod volantem. Předělali jsme tedy kabeláž pro sepnutí a nainstalovali GPS anténu do "A" sloupku, pro kvalitní příjem GPS signálu. Musíme říci, že nás mile překvapil příjem FM tuneru, který čistě naladil veškeré dostupné stanice. Pravidlem totiž bývá, že tyto neznačkové jednotky mají příjem tuneru katastrofální. GPS platforma iGO fungovala velmi dobře, jen celkový výstupní zvuk by mohl být lepší. V tomto případě šlo klientovi spíše o multifunkčnost jednotky než o kvalitní zvuk a s výsledkem byl spokojen.

2017-09-07-418

Ford Fiesta II - Renovace světlometů

Provedli jsme renovaci a vyleštění předních světlometů na Fordu Fiesta z roku 2006. V podstatě nijak neošetřená plastová "skla" světel čas promění v neprůhlednou světelnou clonu. Následná viditelnost za tmy je pak téměř poloviční. Opravdu hodně zašlé lampy jsme proto renovovali a vyleštili pomocí několika krokového postupu. Světelný tok a výkon je nyní jako u nových světel a prokoukl i celkový vzhled vozu.

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT