Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Fiat

Fiat_Talento,_parkovací_senzory,_instalace_parkovacích_senzorů,_montáž_parkovacího_asistentu_0110

Fiat Talento - Parkovací senzory Steelmate

Pro snazší a komfortnější parkování jsme nainstalovali do nového "pracanta" Fiat Talento parkovací senzory Steelmate se zvukovou a optickou signalizací. Senzory jsme zvolili v černém matném provedení, tak že perfektně sedí v zadním nárazníku bez nutnosti lakování. Celková cena za kompletní dodávku činila 4450,- Kč.

Fiat_Ducato,_obytný_vůz,_parkovací_kamera,_rádio_s_gps,_autorádio_Pioneer_016

Fiat Ducato Obytný vůz - Rádio Pioneer, parkovací kamera

Rozkaz zněl jasně! Nainstalovat co největší pevný display s multimediální jednotkou, která má 1DIN šasi s podporou BT, DAB, WEBLINK, Spotify a parkovací kameru. Není se čemu divit, ono couvat s "barákem" tam kde to řidič nezná, nadělá těžkosti téměř každému. Tento problém bezpečně vyřešila širokoúhlá parkovací kamera s nočním viděním, kterou jsme díky výše zmíněným požadavkům připojili k nově instalované multimediální jednotce Pioneer SPH-EVO62DAB-UNI. Dále jsme provedli výměnu koaxiálních reproduktorů v palubní desce, nainstalovali aktivní anténu Calearo a trochu poladili elektroinstalaci pod přístrojovou deskou. Za tento kompletní výčet zaplatil zákazník 20 529,- Kč.

IMG_20180113_161610

Fiat Bravo - Leštení světlometů

Poškrábané a zažloutlé kryty světlometů jsou bolístkou všech plastových překrytů předních parabol, protože jsou vystavovány nejhorším podmínkám na přídi vozu. Stejný problém byl na tomto Fiatu, kdy jsme za pomocí šestikrokové metody vyleštili plastové překryty a na závěr nanesli ochranný sealant Angelwax - Corona. Tento přípravek zaručuje v kombinaci s použitými pastami až roční ochranu na naneseném povrchu. Celková cena se za kompletní leštění a oštření obou světlometů vyšplhala na 1487,-Kč

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT