Auto - Hifi - Elektro - 776 700 205
Tónování autoskel - 736 654 924

Fiat

Fiat_Talento,_parkovací_senzory,_instalace_parkovacích_senzorů,_montáž_parkovacího_asistentu_0110

Fiat Talento - Parkovací senzory Steelmate

Pro snazší a komfortnější parkování jsme nainstalovali do nového "pracanta" Fiat Talento parkovací senzory Steelmate se zvukovou a optickou signalizací. Senzory jsme zvolili v černém matném provedení, tak že perfektně sedí v zadním nárazníku bez nutnosti lakování. Celková cena za kompletní dodávku činila 4450,- Kč.

Fiat_Ducato,_obytný_vůz,_parkovací_kamera,_rádio_s_gps,_autorádio_Pioneer_016

Fiat Ducato Obytný vůz - Rádio Pioneer, parkovací kamera

Rozkaz zněl jasně! Nainstalovat co největší pevný display s multimediální jednotkou, která má 1DIN šasi s podporou BT, DAB, WEBLINK, Spotify a parkovací kameru. Není se čemu divit, ono couvat s "barákem" tam kde to řidič nezná, nadělá těžkosti téměř každému. Tento problém bezpečně vyřešila širokoúhlá parkovací kamera s nočním viděním, kterou jsme díky výše zmíněným požadavkům připojili k nově instalované multimediální jednotce Pioneer SPH-EVO62DAB-UNI. Dále jsme provedli výměnu koaxiálních reproduktorů v palubní desce, nainstalovali aktivní anténu Calearo a trochu poladili elektroinstalaci pod přístrojovou deskou. Za tento kompletní výčet zaplatil zákazník 20 529,- Kč.

IMG_20180113_161610

Fiat Bravo - Leštení světlometů

Poškrábané a zažloutlé kryty světlometů jsou bolístkou všech plastových překrytů předních parabol, protože jsou vystavovány nejhorším podmínkám na přídi vozu. Stejný problém byl na tomto Fiatu, kdy jsme za pomocí šestikrokové metody vyleštili plastové překryty a na závěr nanesli ochranný sealant Angelwax - Corona. Tento přípravek zaručuje v kombinaci s použitými pastami až roční ochranu na naneseném povrchu. Celková cena se za kompletní leštění a oštření obou světlometů vyšplhala na 1487,-Kč

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Suzuki Garand Vitara, 2DIN autoradio, parkovací kamera 6

V tomto případě si zákazník sám dodal 2DIN autorádio Pioneer a na nás zůstala instalace a dodání montážního příslušenství vč. parkovací kamery. Dobře zvolený CAN BUS adapter zaručuje bezchybnou komunikaci s multifunkčním volantem, tak jako v případě OEM autorádia. Redukční rámeček dobře sedí v interiéru vozu a umožňuje nainstalovat 2DIN jednotku, která podporuje zobrazení parkovací kamery. Ta je nainstalována místo původního krytu osvětlení SPZ, přičemž osvícení registrační značky zůstává beze změny.
Celková cena instalace vč. komponent (bez autorádia) činila 7325,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT