Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Audi A5 Sportback - Reproduktory DLS MC6.2, tlumení dveří, subwoofer do bočnice

Úvodní stránka > Reference > Audi A5 Sportback - Reproduktory DLS MC6.2, tlumení dveří, subwoofer do bočnice
AutoHifi_Audi_A5_Sportback33

Kompletní autohifi upgrade u Audi A5 Sportback. I to jsme v minulých dnech dokončili. Základní reproduktorový systém jsme ve všech dveřích vyměnili za vynikající Švédské reproduktory řady Performance DLS MC6.2. Sami se divíme, že vozy této cenové kategorie mají v základním HiFi systému středobasový reproduktory bez frekvenční výhybky a na výšce je použit pouze kondenzátor. Nově instalované reproduktory mají samozřejmě plnohodnotné výhybky s možností nastavení útlumu výškového reproduktoru, přičemž i díky velké citlivosti celé sestavy je zvuk naprosto nesrovnatelný se základem. Samozřejmosti bylo i kompletní důkladné vytlumení všech dveří. Pro posílení nejspodnějších frekvencí byl do bočnice nainstalován 8" subwoofer Audio System, který napájí Referenční zesilovač DLS CCi2. Díky skvělé funkci automatického spínání po přijetí signálu se perfektně hodí pro implementaci do originální sestavy. Celková cena celé úpravy činila 30298,-Kč.

AutoHifi_Audi_A5_Sportback01AutoHifi_Audi_A5_Sportback02AutoHifi_Audi_A5_Sportback03AutoHifi_Audi_A5_Sportback04AutoHifi_Audi_A5_Sportback05AutoHifi_Audi_A5_Sportback06AutoHifi_Audi_A5_Sportback07AutoHifi_Audi_A5_Sportback08AutoHifi_Audi_A5_Sportback09AutoHifi_Audi_A5_Sportback10AutoHifi_Audi_A5_Sportback11AutoHifi_Audi_A5_Sportback12AutoHifi_Audi_A5_Sportback13AutoHifi_Audi_A5_Sportback14AutoHifi_Audi_A5_Sportback15AutoHifi_Audi_A5_Sportback16AutoHifi_Audi_A5_Sportback17AutoHifi_Audi_A5_Sportback18AutoHifi_Audi_A5_Sportback19AutoHifi_Audi_A5_Sportback20AutoHifi_Audi_A5_Sportback21AutoHifi_Audi_A5_Sportback22AutoHifi_Audi_A5_Sportback23AutoHifi_Audi_A5_Sportback24AutoHifi_Audi_A5_Sportback25AutoHifi_Audi_A5_Sportback26AutoHifi_Audi_A5_Sportback27AutoHifi_Audi_A5_Sportback28AutoHifi_Audi_A5_Sportback29AutoHifi_Audi_A5_Sportback30AutoHifi_Audi_A5_Sportback31AutoHifi_Audi_A5_Sportback32AutoHifi_Audi_A5_Sportback34AutoHifi_Audi_A5_Sportback35AutoHifi_Audi_A5_Sportback36AutoHifi_Audi_A5_Sportback37AutoHifi_Audi_A5_Sportback33

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT