Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Audi A5 Sportback - Leštění laku

Úvodní stránka > Reference > Audi A5 Sportback - Leštění laku
Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku13

Na přání zákazníka jsme kompletně "vyprali kabát" jeho sportovního Audi A5. Kompletní dekontaminace laku pomocí přípravku Iron Out, celkové důkladné mytí a následné dvoufázové leštění laku. Na závěr jsme lak ochránili tekutým voskem Radiance. Samozřejmostí bylo i ošetření venkovních plastů, impregnace pneumatik a leštění skel. Při revitalizaci jsme používali vynikající detailingové výrobky značek Auto Finesse, Angelwax, Rupes a Lare. Cena tohoto zákroku činila 6538,- Kč.

Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku01Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku02Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku03Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku04Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku05Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku06Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku07Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku08Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku09Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku10Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku11Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku12Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku13Audi_A5_Sportback_leštění_a_revitalizace_laku14

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT