Auto Elektro - Hradec Králové - 776 700 205
3dcar

Audi A5 Coupe - Reproduktory DLS MB6.2, tlumení dveří, subwoofer FLI FREQUENCY 12

Úvodní stránka > Reference > Audi A5 Coupe - Reproduktory DLS MB6.2, tlumení dveří, subwoofer FLI FREQUENCY 12
AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER09

Sportovně laděné Audi A5 Coupe je opravdu kus dobře odvedené, práce co se auta jako takového týče, navíc když si jej majitel neustále vymazluje. To ovšem nelze říci o originální autohifi instalaci, která naprosto neodpovídá kvalitám vozu. Naštěstí si s tímto neduhem umíme poradit, a proto jsme kompletně vytlumili přední dveře pomocí materiálu CTK a na originální zesilovač nainstalovali perfektní alternativu reproduktorů v poměru cena/kvalita/výkon Švédské DLS MB6.2. Už jen tento zásah byl naprosto nesrovnatelný s originálem. Zvuk dostal charakteristiku, která odpovídá příplatkovým systémům a to za zlomek jejich ceny. Citlivost a čitelnost hedvábných výšek je doplněna o přesný a rázný středobas. Pro nejspodnější pásmo jsme do kufru "kupéčka" nainstalovali zesilovač Vibe Slick A0 a uzavřený subwoofer FLI Frequency 12. Zvukový upgrade je o proti původní zástavbě neuvěřitelný. Celková suma se za dodané komponenty vč. instalace zastavila na částce 15463,-Kč.

AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER01AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER02AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER03AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER04AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER05AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER06AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER07AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER08AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER10AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER11AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER12AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER13AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER14AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER15AUDI_A5_AUTOHIFI_REPRODUKTORY_A_SUBWOOFER09

Jsme na Facebooku

Právě jsme dokončili

Audi A4 reproduktory, zesilovač, autohifi, tlumení dveří, Hertz, CTK, Kenwood 0137

Velice zajímavý upgrade zvukového systému v Audi A4 B6 z roku 2003 je za námi. V minulosti si zákazník nechal do vozu doinstalovat údajně plnohodnotný systém BOSE, který stejně neodpovídal jeho představám. Navrhli jsme kompletní demontáž a pustit se do instalace znovu, tentokrát ale s námi dodanými a ověřenými komponenty Italského výrobce Hertz. Při demontáži systému BOSE jsme zjistili, že zapojení nebylo uděláno správně a navíc některé komponenty nebyli ze systému BOSE, nýbrž ze základního systému. Kompletně jsme  vytlumili všechny dveře a osadili je MDF redukcemi pro montáž nových reproduktorů Hertz CK165L.
Natahali jsme novou kabeláž vč. napájení pro zesilovač Hertz HCP 4D, který pohání reproduktory v předních dveří a zároveň napájí 300W subwoofer téže značky umístěný v uzavřené ozvučnici v rezervním kole. Pro zesilovač jsme vyrobili a očalounili držák do místa kde původně byl subwoofer BOSE. Zadní reproduktory jsou živeny z koncového výstupu nově instalovaného rádia KENWOOD s DSP procesorem. Pomocí integrovaného procesoru  jsme nastavili časové korekce, frekvence, strmosti a frekvenční ekvalizér. Výsledný zvuk je naprosto nesrovnatelný o proti doinstalovanému BOSE. Hluboké basy, přesný a čitelný střed, nebo detailní výška jsou jedny z faktorů který OEM systém jednoduše neumí nabídnout. V druhé řadě jsme na voze provedli drobné opravy elektroinstalace. S demontáží  systému BOSE vč. kabeláže a konektorů, s opravami elektroinstalace a kompletním audio upgradem jsme na voze strávili týden práce. Celková cena za komplet vč. dodaných komponent a materiálu činila 43 140,-Kč.

Drift team
jekl projekt

Věříme v úspěch

Hromada jeklu, kastle BMW E30 a osmiválec o objemu 4l.
Jako správní fandové čtyř kol musíme umět podpořit zajímavé projekty. Nás oslovil tento DRIFTERSKÝ projekt, který vzniká svépomocí doma v garáži na koleni. Když je potřeba tak JEKLU pomáháme.

YouTube kanál JEKL PROJEKT