O NÁS

O nás…
Zabýváme se elektronikou v automobilech od roku 2005, kdy naše první kroky vedly spíše k výměnám autorádií a montáží subwooferů. Změna, technologie a vývoj v automobilovém, průmyslu nenechal na kameni kámen a bylo potřeba se přizpůsobit moderní době. Nejsme eshop, ale montážní dílna s velkou vazbou na největší síť dodavatelů v autoelektronickém průmyslu. Známe tedy problematiku dnešního trhu a našim zákazníkům doporučíme vždy tu nejvhodnější alternativu dané instalace a to jak v odvětví komfortní autoelektroniky, autohifi, autodiagnostiky tak i v odvětví odhlučnění vozidel. K naší práci patří také práce se dřevem a laminátem. Díky vlastním strojům dokážeme vyrobit přesné osazení komponentů.

Přijedeme k Vám…
Jsme schopni zařídit diagnostiku vozu a popřípadě odstranit drobné elektrozávady i u Vás doma v okruhu 30km od Hradce Králové. Pro tuto službu je nezbytný kontakt emailem info@3dcar.cz nebo na telefonním čísle +420 776 700 205.

Pracujeme na sobě…
Ve spolupráci s partnerskými servisy, zajišťujeme odborné elektroinstalace i mimo naši „základnu“. Získáváme tak bohaté zkušenosti a kontakty. Neustále se tak snažíme držet krok s dnešní dobou a rychle vyvíjejícím se automobilovým průmyslem, který jde neustále kupředu.