Renovace světel – Hradec Králové

PŘÍZNAKY A JEJICH VLIV:
Slabá svítivost, špatná viditelnost a v neposlední řadě i nehezký vzhled vašeho vozu. Za to vše z velké části mohou zažloutlé plastové kryty světlometů. Některé vozy na tento defekt trpí více, některé méně, ale více méně se stejným dopadem na svítivost a estetiku. Přes nečiré „sklo“ světlometů prostupuje paprsek světla s velkou ztrátou a jeho světelný výkon tímto následkem ubývá. Dalším aspektem zažloutlých světlometů je špatný světelný lom, kdy dochází ke špatnému rozptylu světla a následně se tak i liší ohnisková vzdálenost světelného zdroje a jednoduše světla nesvítí tak, jak byla konstrukčně navržena pro optimální svítivost.

POMŮŽEME VÁM:
Díky několika krokovému postupu leštění světel, dodáme vašemu vozu omlazený vzhled a vašim světlometům vrátíme původní světelný výkon.

ESTETIKA ALE I BEZPEČNOST:
Mějte na paměti, že dostatečný světelný výkon ulevuje vašemu zraku při jízdě za tmy a následně tak oddaluje únavu při dlouhých cestách. Čirá a čistá světla nejsou tedy jen estetickou záležitostí, ale i záležitostí bezpečnosti. Samozřejmostí v tomto směru je i čisté a nepoškozené čelní sklo.


 NÁMI PROVEDENÉ RENOVACE SVĚTLOMETŮ:

Fiat Bravo - Leštení světlometů

Poškrábané a zažloutlé kryty světlometů jsou bolístkou všech plastových překrytů předních parabol, protože jsou vystavovány nejhorším podmínkám na přídi vozu. Stejný problém byl na tomto Fiatu, kdy jsme za pomocí šestikrokové metody vyleštili plastové překryty a na závěr nanesli ochranný sealant Angelwax - Corona. Tento přípravek zaručuje v kombinaci s použitými pastami až roční ochranu na naneseném povrchu. Celková cena se za kompletní leštění a oštření obou světlometů vyšplhala na 1487,-Kč

Ford Fiesta II - Renovace světlometů

Provedli jsme renovaci  a vyleštění předních světlometů na Fordu Fiesta z roku 2006. V podstatě nijak neošetřená plastová "skla" světel čas promění v neprůhlednou světelnou clonu. Následná viditelnost za tmy je pak téměř poloviční. Opravdu hodně zašlé lampy jsme proto renovovali a vyleštili pomocí několika krokového postupu. Světelný tok a výkon je nyní jako u nových světel a prokoukl i celkový vzhled vozu.

Seat Ibiza - Leštění a renovace světel

Špatná viditelnost, slabé světlo a krátká světelná vzdálenost. To vše je příčinou zašlých světlometů a o estetickém vzhledu ani nemluvíme. Se stejným problémem jsme se poprali u této Ibizy, kde zašlá skla světel nekazila jen vzhled vozu, ale hlavně jízda po tmě byla díky slabému světelnému toku velmi náročná a vyžadovala tak velké soustředění. Několika krokovým postupem jsme světlům vrátili patřičný výkon a Seatu omladili "kukuč".