Renovace Světel – Hradec Králové

PŘÍZNAKY A JEJICH VLIV:
Slabá svítivost, špatná viditelnost a v neposlední řadě i nehezký vzhled vašeho vozu. Za to vše z velké části mohou zažloutlé plastové kryty světlometů. Některé vozy na tento defekt trpí více, některé méně, ale více méně se stejným dopadem na svítivost a estetiku. Přes nečiré „sklo“ světlometů prostupuje paprsek světla s velkou ztrátou a jeho světelný výkon tímto následkem ubývá. Dalším aspektem zažloutlých světlometů je špatný světelný lom, kdy dochází ke špatnému rozptylu světla a následně se tak i liší ohnisková vzdálenost světelného zdroje a jednoduše světla nesvítí tak, jak byla konstrukčně navržena pro optimální svítivost.

POMŮŽEME VÁM:
Díky několika krokovému postupu leštění světel, dodáme vašemu vozu omlazený vzhled a vašim světlometům vrátíme původní světelný výkon.

ESTETIKA ALE I BEZPEČNOST:
Mějte na paměti, že dostatečný světelný výkon ulevuje vašemu zraku při jízdě za tmy a následně tak oddaluje únavu při dlouhých cestách. Čirá a čistá světla nejsou tedy jen estetickou záležitostí, ale i záležitostí bezpečnosti. Samozřejmostí v tomto směru je i čisté a nepoškozené čelní sklo.