TOYOTA

Toyota C-HR - Reproduktory Hertz, aktivní subwoofer Kicker, tlumení dveří

Fungl nová Toyota C-HR k nám přijela na vylepšení audia. Po dohodě se zákazníkem jsme kompletně vytlumili všechny čtyři dveře pomocí materiálů CTK a místo původních základních měničů osadily do MDF podložek reproduktory Hertz CK 165L. Pro doplnění nespodnějších frekvencí byl pod sedačku spolujezdce instalován aktivní subwoofer Kicker HS10. Výrazný zvukový posun bez zásadních zásahů do nového vozu činil vč. dodaných komponent a instalačního materiálu 29 341,-Kč

Toyota Yaris III - Vyhřívání předních sedadel

Vyhřívaná sedadla jsou velmi komfortní záležitostí obzvlášť v zimním období. Bohužel absencí této funkce trpí stále značná část vozidel. Stejnou "chorobu" jsme vyléčili dodatečnou montáží karbonového vyhřívání sedadel do Toyoty Yaris III z roku 2015. Integrace vyhřívaných deček, kompletní elektroinstalace a možnost nastavení teploty ve třech krocích posouvá výbavu vozu o level výše. Celá elektroinstalace včetně čalounických prací zabrala necelý den a celková cena se vč. materiálu zastavila na částce 7566,-Kč.

Toyota Auris Hybrid - Montáž originálního navigačního modulu

Měli jsme možnost se setkat vůbec poprvé s HYBRIDNÍM automobilem a to ve smyslu multimediálního upgradu. Toyota Auris r.v. 2017 je jasným důkazem toho, že Japonci vědí, kterým směrem (co se hybridního pohonu týče) se vydat. Ovšem pro "tuning" multimediálních jednotek nese hybrid určitá omezení. Do vozu nelze integrovat (zatím tedy) jinou než originální multimediální jednotku Toyota Touch 2. Originální jednotka je totiž celým mozkem hybridního pohonu, kde se nastavuje režim vozu a hlavně zde vidíte veškeré potřebné informace o rekuperaci a dobíjení baterií pro elektropohon. Ne jen k tomu slouží hlavní palubní jednotka a tak pro rozšíření o navigaci  nebyla jiná možnost, než integrovat originální navigační modul Harman Becker, který si zákazník obstaral přes autorizovaného dealera Toyoty. Celá integrace dopadla na jedničku a vše funguje bez naprostých komunikačních problémů.

Toyota Yaris - Rádio Kenwood, repro Ground Zero, subwoofer ESX, zesilovač eXcursion

V tomto Yarisovi došlo k výraznému hudebnímu upgradu a výsledek stál opravdu za to. Nainstalovali jsme nové autorádio Kenwood KMM - 123Y, kompletně zatlumili dveře a do nich naimplementovali komponentní reproduktory Ground Zero. Pro zvýraznění nejhlubších tónů byl do kufru vsazen subwoofer ESX, který je poháněn zesilovačem eXcursion umístěného pod sedačku spolujezdce.