AUDI

Audi A5 Sportback - Reproduktory DLS MC6.2, tlumení dveří, subwoofer do bočnice

Kompletní autohifi upgrade u Audi A5 Sportback. I to jsme v minulých dnech dokončili. Základní reproduktorový systém jsme ve všech dveřích vyměnili za vynikající Švédské reproduktory řady Performance DLS MC6.2. Sami se divíme, že vozy této cenové kategorie mají v základním HiFi systému středobasový reproduktory bez frekvenční výhybky a na výšce je použit pouze kondenzátor. Nově instalované reproduktory mají samozřejmě plnohodnotné výhybky s možností nastavení útlumu výškového reproduktoru, přičemž i díky velké citlivosti celé sestavy je zvuk naprosto nesrovnatelný se základem. Samozřejmosti bylo i kompletní důkladné vytlumení všech dveří. Pro posílení nejspodnějších frekvencí byl do bočnice nainstalován 8" subwoofer Audio System, který napájí Referenční zesilovač DLS CCi2. Díky skvělé funkci automatického spínání po přijetí signálu se perfektně hodí pro implementaci do originální sestavy. Celková cena celé úpravy činila 30298,-Kč.

Audi A4 B7 - Multimediální jednotka Macrom, parkovací kamera

Provedli jsme jednoduchý, ale účinný multimediální upgrade v Audi A4 B7 avant. Přáním zákazníka bylo do auta implementovat bluetooth handsfree, GPS navigaci, DVD / USB / CD přehrávač a parkovací kameru za rozumnou cenu. Vybrali jsme tedy jednotku MACROM M-DVD5566 za 9990,-Kč, která umí veškeré zmiňované náležitosti. Díky vhodnému adaptéru fungují tlačítka volantu i aktivační vstup pro parkovací kameru. Kameru jsme dodali přímo v osvětlení SPZ pro tento konkrétní typ vozu od výrobce G-PARK v hodnotě 1790,-Kč. Celá instalace vč. komponent a práce vyšla na přijatelných 15489,-Kč.

Audi A6 4F - Montáž USB a BT modulu, leštění světel

V podstatě jediná možnost jak přehrávat / streamovat muziku z telefonu pomocí BT v Audi A6 4F je implementace modulu do optické soustavy. Gateway Dension je plně kompatibilní s MMI a jeho České menu potěší a usnadní práci. Díky tomu to modulu bude Váš vůz navíc schopen přehrávat hudbu z USB, nebo z jakéhokoli jiného zdroje pomocí AUX. Další výhodou a samozřejmostí je HANDS FREE telefonování, včetně zobrazování seznamu na display i maxidotu. Listování v seznamu pomocí ovladačů MMI i příjímání / odmítání hovorů zaručí, že telefon nemusíte vzít do ruky. Po dokončení instalace modulu projevil zákazník zájem o rozleštění zašlých reflektorů a tak jsme sedmi-krokovým způsobem navrátili světlům čirost.