Péče o váš vůz a leštění

Nabízíme profesionální péči o váš vůz za příznivé ceny. Renovujeme zašlé laky, leštíme lakované části automobilu a chráníme lak vašeho vozidla po další měsíce. Vícestupňová procedura, kterou vám nabízíme, je prvním krokem pro obnovení laku a znovuzískání lesku či hloubky barvy vašeho vozu. Dalším krokem je péče o již renovovaný povrch, která zaručí bezchybný lak po dlouhá léta. Rádi vám poradíme, doporučíme a dodáme výrobky pro mytí či ošetřování laku.
Pracujeme se špičkovými detailingovími produkty značek: Auto Finesse, Angelwax, Rupes a další…….

Autokosmetika Auto Finesse - Leštění Hradec Králové   Autokosmetika a leštící pasty Angelwax - Renovace autolaků Hradec Králové         Profesionální leštíci přípravky Rupes - Leštění vozů a revitalizace laků Hradec Králové


Renovace zašlého laku - Hradec Králové   Leštění autolaků a profesionálni autokosmetika - Hradec Králové   Kompletní péče o autolak a leštění - Hradec Králové

JAK PROBÍHÁ RENOVACE A LEŠTĚNÍ KROK PO KROKU?

1) Předmytí vozu aktivní pěnou a tlakovou vodou vč. čištění disků.
2) Mytí vozu šetrným autošamponem a mikrovláknovou rukavicí.
3) Dekontaminace laku, odstranění zašlých nečistot.
4) Oplach vodou po dekontaminaci.
5) Sušení vozu mikrovláknovým ručníkem.
6) Leštění vozidla orbitální leštičkou (počet kroků závisí na poškození laku – při velkém poškození probíhá až tří krokové leštění od nejhrubší pasty s tvrdým kotoučem po nejjemnější pastu s měkkým kotoučem).
7) Uzavření laku, ochrana pomocí nanesení vosku či sealantu.
8) Finální zaleštění laku mikrovláknovou utěrkou.
9) Leštění oken a skel automobilu.
10) Impregnace plastových a gumových částí automobilu.
11) Ošetření chromových částí vozu.
12) Impregnace pneumatik.


GALERIE PROVEDENÝCH REVITALIZAČNÍCH A LEŠTÍCÍCH PRACÍ

BMW E61 530D M-Paket - Kompletní revitalizace laku a nanesení ochranné vrstvy

Vrátili jsme lesk a hloubku vážně poškozenému laku u tohoto BMW E61. Rýhy a škrábance z kartáčové myčky spojené s poškozením laku z běžného provozu bylo nutné nejdříve "strhnout" tvrdým kotoučem a extra hrubou leštící pastou Rupes Zephir Coarse. V dalším kroku byla použita pasta Angelwax Regenerate, která v kombinaci s bílým středně tvrdým kotoučem perfektně zahladila lak do vysokého lesku. Ve finišujícím kroku jsme na lak strojně nanesli tenkou dlouhotrvající ochranu v podobě krémovitého Carnaubského vosku Auto Finesse Radiance.

Škoda Octavia II RS FL - Kompletní revitalizace laku a leštění

Kompletní leštění vozu Škoda Octavia II RS FL obnášelo umytí aktivní pěnou Auto Finesse Avalanch, šetrné umytí šamponem Auto Finesse Lather, dekontaminaci laku Auto Finesse Iron Out, první krok strojního leštění pastou Rupes Compound QUARZ MEDIUM, druhý krok leštění měkkým kotoučem a pastou Angelwax Regenerate a strojní nanesení vosku Auto Finesse Radiance. Impregnace pneumatik pomocí Auto Finesse Satin a leštění skel Auto Finesse Vision bylo už jen třešničkou na dortu.

Škoda Fabia 1 - Rozleštění a renovace laku pravého boku

Na přání zákazníka jsme obnovili zmatnělý bok jedničkové Fabie, který po předchozím amatérském pokusu s levnými prostředky naprosto ztratil hloubku a lesk. Matnou vrstvu jsme rozleštili hrubou pastou Rupes Zephir s tvrdým kotoučem a následně vyleštili do vysokého lesku jemnou pastou Rupes Diamond s extra měkkým kotoučem. Pro ošetření laku a následné uzavření jsme aplikovali sealant Angelwax Corona, který ochrání plasty, pryž a lak po dobu až 6 měsíců.

Zpět
Ford Mondeo MK4, příprava pro leštění laku, revitalizace laku, autokosmetka Auto Finesse Ford Mondeo MK4, výsledek po prvním leštění, rozdíl po leštění, pasty rupes, autokosmetika Ford Mondeo MK4, autokosmetika, rozleštění zašlého laku, Auto Finesse hradec králové Ford Mondeo MK4,. angelwax hradec králové, auto finesse hradec králové, rupes hradec králové Ford Mondeo MK4, kompletní leštění autolaku hradec králové, mondeo leštění Ford Mondeo MK4, obnova laku, zašlý lak, autokosmetika Ford Mondeo MK4, vosk na auto, auto finesse, detailing hradec králové Ford Mondeo MK4, vyleštěná kapota mondeo, ochraný vosk, leštění laku vozu Ford Mondeo MK4, kompletní vyleštění a navoskování autolaku, Auto Finesse, Rupes, Angelwax Hradec Králové