Péče o váš vůz a leštění

Nabízíme profesionální péči o váš vůz za příznivé ceny. Renovujeme zašlé laky, leštíme lakované části automobilu a chráníme lak vašeho vozidla po další měsíce. Vícestupňová procedura, kterou vám nabízíme, je prvním krokem pro obnovení laku a znovuzískání lesku či hloubky barvy vašeho vozu. Dalším krokem je péče o již renovovaný povrch, která zaručí bezchybný lak po dlouhá léta. Rádi vám poradíme, doporučíme a dodáme výrobky pro mytí či ošetřování laku.
Pracujeme se špičkovými detailingovími produkty značek: Auto Finesse, Angelwax, Rupes a další…….

Autokosmetika Auto Finesse - Leštění Hradec Králové   Autokosmetika a leštící pasty Angelwax - Renovace autolaků Hradec Králové         Profesionální leštíci přípravky Rupes - Leštění vozů a revitalizace laků Hradec Králové


Renovace zašlého laku - Hradec Králové   Leštění autolaků a profesionálni autokosmetika - Hradec Králové   Kompletní péče o autolak a leštění - Hradec Králové

JAK PROBÍHÁ RENOVACE A LEŠTĚNÍ KROK PO KROKU?

1) Předmytí vozu aktivní pěnou a tlakovou vodou vč. čištění disků.
2) Mytí vozu šetrným autošamponem a mikrovláknovou rukavicí.
3) Dekontaminace laku, odstranění zašlých nečistot.
4) Oplach vodou po dekontaminaci.
5) Sušení vozu mikrovláknovým ručníkem.
6) Leštění vozidla orbitální leštičkou (počet kroků závisí na poškození laku – při velkém poškození probíhá až tří krokové leštění od nejhrubší pasty s tvrdým kotoučem po nejjemnější pastu s měkkým kotoučem).
7) Uzavření laku, ochrana pomocí nanesení vosku či sealantu.
8) Finální zaleštění laku mikrovláknovou utěrkou.
9) Leštění oken a skel automobilu.
10) Impregnace plastových a gumových částí automobilu.
11) Ošetření chromových částí vozu.
12) Impregnace pneumatik.


GALERIE PROVEDENÝCH REVITALIZAČNÍCH A LEŠTÍCÍCH PRACÍ

BMW E61 530D M-Paket - Kompletní revitalizace laku a nanesení ochranné vrstvy

Vrátili jsme lesk a hloubku vážně poškozenému laku u tohoto BMW E61. Rýhy a škrábance z kartáčové myčky spojené s poškozením laku z běžného provozu bylo nutné nejdříve "strhnout" tvrdým kotoučem a extra hrubou leštící pastou Rupes Zephir Coarse. V dalším kroku byla použita pasta Angelwax Regenerate, která v kombinaci s bílým středně tvrdým kotoučem perfektně zahladila lak do vysokého lesku. Ve finišujícím kroku jsme na lak strojně nanesli tenkou dlouhotrvající ochranu v podobě krémovitého Carnaubského vosku Auto Finesse Radiance.

Škoda Octavia II RS FL - Kompletní revitalizace laku a leštění

Kompletní leštění vozu Škoda Octavia II RS FL obnášelo umytí aktivní pěnou Auto Finesse Avalanch, šetrné umytí šamponem Auto Finesse Lather, dekontaminaci laku Auto Finesse Iron Out, první krok strojního leštění pastou Rupes Compound QUARZ MEDIUM, druhý krok leštění měkkým kotoučem a pastou Angelwax Regenerate a strojní nanesení vosku Auto Finesse Radiance. Impregnace pneumatik pomocí Auto Finesse Satin a leštění skel Auto Finesse Vision bylo už jen třešničkou na dortu.

Zpět
Škoda Fabia 1, leštění a renovace laku, autokosmetika Škoda Fabia 1, leštění zašlého laku, detailing, autokosmetika Škoda Fabia 1, leštení boku, brusné pasty, autokosmetika Hradec Králové Škoda Fabia 1, dveře před vyleštěním, obnova laku Škoda Fabia 1, dveře po vyleštění, autokosmetika, ostraní škrábanců Škoda Fabia 1, detailing, autokosmetika, leštění dveří, opravy laků Škoda Fabia 1, vyleštěný bok, voskování automobilů Škoda Fabia 1, voskování laku, autokosmetika, impregnace penu Škoda Fabia 1, kompletní rozleštění laku, impragnace pneu, impregnace plastů, autkosmetika, leštění laků hradec králové
Ford Mondeo MK IV - Kompletní rozleštění laku

Celková revitalizační kůra pro zašlý lak čtyřkového Mondea. Tak by se dal nazvat třídenní leštící maraton vozu, který byl dlouho odstaven a zanedbán. Na řadu přišla tříkroková revitalizační fáze od špičkového výrobce Rupes. Za pomocí leštících past Zephir, Quarz a Keramik dostala černá barva hloubku a lak lesk. Strojním nanesením vosku Auto Finesse Radiance byla zajištěna ochrana laku. Impregnace plastů a pneu byla samozřejmá, stejně jako předmytí vozu, dekontaminace laku a leštění oken. Další použité přípravky: Angelwax Corona, Auto Finesse Vision, Auto Finesse Iron Out, Auto Finesse Satin, Auto Finesse Lather.