Péče o váš vůz a leštění

Nabízíme profesionální péči o váš vůz za příznivé ceny. Renovujeme zašlé laky, leštíme lakované části automobilu a chráníme lak vašeho vozidla po další měsíce. Vícestupňová procedura, kterou vám nabízíme, je prvním krokem pro obnovení laku a znovuzískání lesku či hloubky barvy vašeho vozu. Dalším krokem je péče o již renovovaný povrch, která zaručí bezchybný lak po dlouhá léta. Rádi vám poradíme, doporučíme a dodáme výrobky pro mytí či ošetřování laku.
Pracujeme se špičkovými detailingovími produkty značek: Auto Finesse, Angelwax, Rupes a další…….

Autokosmetika Auto Finesse - Leštění Hradec Králové   Autokosmetika a leštící pasty Angelwax - Renovace autolaků Hradec Králové         Profesionální leštíci přípravky Rupes - Leštění vozů a revitalizace laků Hradec Králové


Renovace zašlého laku - Hradec Králové   Leštění autolaků a profesionálni autokosmetika - Hradec Králové   Kompletní péče o autolak a leštění - Hradec Králové

JAK PROBÍHÁ RENOVACE A LEŠTĚNÍ KROK PO KROKU?

1) Předmytí vozu aktivní pěnou a tlakovou vodou vč. čištění disků.
2) Mytí vozu šetrným autošamponem a mikrovláknovou rukavicí.
3) Dekontaminace laku, odstranění zašlých nečistot.
4) Oplach vodou po dekontaminaci.
5) Sušení vozu mikrovláknovým ručníkem.
6) Leštění vozidla orbitální leštičkou (počet kroků závisí na poškození laku – při velkém poškození probíhá až tří krokové leštění od nejhrubší pasty s tvrdým kotoučem po nejjemnější pastu s měkkým kotoučem).
7) Uzavření laku, ochrana pomocí nanesení vosku či sealantu.
8) Finální zaleštění laku mikrovláknovou utěrkou.
9) Leštění oken a skel automobilu.
10) Impregnace plastových a gumových částí automobilu.
11) Ošetření chromových částí vozu.
12) Impregnace pneumatik.


GALERIE PROVEDENÝCH REVITALIZAČNÍCH A LEŠTÍCÍCH PRACÍ

BMW E61 530D M-Paket - Kompletní revitalizace laku a nanesení ochranné vrstvy

Vrátili jsme lesk a hloubku vážně poškozenému laku u tohoto BMW E61. Rýhy a škrábance z kartáčové myčky spojené s poškozením laku z běžného provozu bylo nutné nejdříve "strhnout" tvrdým kotoučem a extra hrubou leštící pastou Rupes Zephir Coarse. V dalším kroku byla použita pasta Angelwax Regenerate, která v kombinaci s bílým středně tvrdým kotoučem perfektně zahladila lak do vysokého lesku. Ve finišujícím kroku jsme na lak strojně nanesli tenkou dlouhotrvající ochranu v podobě krémovitého Carnaubského vosku Auto Finesse Radiance.

Zpět
Škoda Octavia II RS FL, leštění karoserie Škoda Octavia II RS FL, leštění laku, opravy laku Škoda Octavia II RS FL, komepletní leštění dveří Škoda Octavia II RS FL, revitalizace laku, leštění laků Škoda Octavia II RS FL, leštění zašlého laku, detailing Škoda Octavia II RS FL, leštění laku octvaia, autokosmetika Škoda Octavia II RS FL, vosk na auto, autokosmetika, leštění Škoda Octavia II RS FL, leštící pasty, vosk na auto, autokosmetika Škoda Octavia II RS FL, kompletní leštění karoserie, renovace laku, leštění škrábanců Škoda Octavia II RS FL, kompletní leštění, autokosmetika, detailing
Škoda Fabia 1 - Rozleštění a renovace laku pravého boku

Na přání zákazníka jsme obnovili zmatnělý bok jedničkové Fabie, který po předchozím amatérském pokusu s levnými prostředky naprosto ztratil hloubku a lesk. Matnou vrstvu jsme rozleštili hrubou pastou Rupes Zephir s tvrdým kotoučem a následně vyleštili do vysokého lesku jemnou pastou Rupes Diamond s extra měkkým kotoučem. Pro ošetření laku a následné uzavření jsme aplikovali sealant Angelwax Corona, který ochrání plasty, pryž a lak po dobu až 6 měsíců.

Ford Mondeo MK IV - Kompletní rozleštění laku

Celková revitalizační kůra pro zašlý lak čtyřkového Mondea. Tak by se dal nazvat třídenní leštící maraton vozu, který byl dlouho odstaven a zanedbán. Na řadu přišla tříkroková revitalizační fáze od špičkového výrobce Rupes. Za pomocí leštících past Zephir, Quarz a Keramik dostala černá barva hloubku a lak lesk. Strojním nanesením vosku Auto Finesse Radiance byla zajištěna ochrana laku. Impregnace plastů a pneu byla samozřejmá, stejně jako předmytí vozu, dekontaminace laku a leštění oken. Další použité přípravky: Angelwax Corona, Auto Finesse Vision, Auto Finesse Iron Out, Auto Finesse Satin, Auto Finesse Lather.